joysro

r1

kingo
Merhaba Server 6 Aralık Cuma Günü Açıldı 350 + Online User
Edit : PC LİMİT 8 Yapıldı Exp rate 3x arttırıldı.
HERKES KENDİ Pt'sini KURSUN SLOGANIYLA OYUNUMUZA DEVAM EDİYORUZ.

BaronGame'den Herkese Merhaba !

2014 Yılından bu yana BaronSilkroad adı altında bir çok serverde siz değerli oyuncularımıza eşlik ettiğimizi bizler kadar sizlerde biliyorsunuz. BaronGame oyunu artık globalleşen bir MMORPG oyunu olma yolunda adım adım ilerlemekte. 2014 yılından bu yana binlerce oyuncuya ev sahipliği yapan "BaronSilkroad" marka haline gelerek bir limited şirketi haline gelmiştir.

Baron Bilgi Teknolojileri adı altında açılacak olan 110 Cap Sunucumuz Anka 6 Aralık'da sizlerin karşısına emin adımlarla çıkacaktır.
BaronSilkroad sunucusunu diğer oyunlardan ayıran bir diğer özellik artık tamamen kurumsal bir firma olmasıdır. Bunun en büyük anlamı siz değerli oyuncularımıza
BaronGame adı altında oluşacak oyunlarımızın kesinlikle kapanmayacak olmasıdır.

Gerek fiziksel veri merkezi kaynaklı sunucumuz gerek kurumsal bir limited şirketi haline gelmesi üzerine bu güveni sizlere vermekten an itibariyle çekinmiyor ve bunu bütün silkroad camiasına duyuracak olmamızdır.

Silkroad Private Server sektöründe artık serverlerin 2-3 hafta içerisinde oyunu kapatmasından sizler kadar biz BaronGame yöneticileride bu durumdan rahatsız olduğumuzu belirtir ve tamamen kurumsal bir şirket çatısı altında sunucularımızı asla kapatmayacağımızı geniş reklam bütçemizle duyuracağımızı bilmenizi isteriz.

Merhaba,
Oyun içerisinde ratelerin zor olması ve oyuncu sayısının az olması adına oyunu canlandırmak adına bot karakterlerinde canlılık katacağını düşündüğümüz için
PC LİMİT 8 yapıldı ve Exp Rate 3x arttırılmıştır.
Oyuncu sayımızın az olduğuna aldanmayın yakında buralar dolup taşacak :saygilar:

HERKES KENDİ PARTYSİNİ KURSUN İSTEDİK PC LİMİTİ 8 YAPTIK !

PC LİMİT
8
JOB LİMİT
1 (110 Level'de aktif olur )
Silk Satış
Var
Exp Rate
10x
Academy
Normal Mezun Sistemi

Server 6 Aralık Cuma Günü Açıldı !

Oyun içi görseller, Herkes kasılıyor hemen aramıza katılın !

DİĞER TANITIM DETAYLARINI KALDIRDIK ÇÜNKÜ SADE BİR OYUN YAPISI KAFANIZ KARIŞSIN İSTEMİYORUZ. :olucem:

Son düzenleme:
Harika bir akşam yemeğinizde bizden olsun istedik. Katılan 3 şanslı kişinin adresine orta boy pizza gönderilecektir.

Facebook Sayfamızdan etkinliğe katılabilirsiniz.

Katılmak için : BaronGame - Pizza

Son düzenleme:
Takımı
Seçiniz...
Son oyunda "kendi filterimiz" diye bakıma aldığınız oyun patlamıştı, millete item falan verilmişti, aynı filterımı kullanacaksınız? :D

Son açtığımız sunucumuzda 3000'e yakın oyuncu vardı ve kendi guardımız yüzünden oyunda açık çıkmıştı.Biz bunu diğer konumuzda bile anlattık herkes biliyor sakladığımız bir şey olsa aynı isimle oyun açmazdık.

Bunu madem biliyorsunuz asla item vermeyeceğimizi'de biliyor olmalısınız.
Bizim yüzümüz ak, alnımız açık.

Takımı
Seçiniz...
Son açtığımız sunucumuzda 3000'e yakın oyuncu vardı ve kendi guardımız yüzünden oyunda açık çıkmıştı.Biz bunu diğer konumuzda bile anlattık herkes biliyor sakladığımız bir şey olsa aynı isimle oyun açmazdık.

Bunu madem biliyorsunuz asla item vermeyeceğimizi'de biliyor olmalısınız.
Bizim yüzümüz ak, alnımız açık.
item verdin diye bişey yazmadım, patlamıştı ve verilmişti dedim.
açıkladığınızı da biliyorum, kaç kişinin geldiği önemli değil, sonuç olarak patlamıştı.

burda sana açıklama fırsatı bıraktım, bilenler yine gelecektir buraya, okuyacaktır bunu, gidip eski konuda ki açıklamanı okumaz adam buraya bakar.

item verdin diye bişey yazmadım, patlamıştı ve verilmişti dedim.
açıkladığınızı da biliyorum, kaç kişinin geldiği önemli değil, sonuç olarak patlamıştı.

burda sana açıklama fırsatı bıraktım, bilenler yine gelecektir buraya, okuyacaktır bunu, gidip eski konuda ki açıklamanı okumaz adam buraya bakar.
Olaya o gözle bakılınca evet haklısınız. O zaman güzel yorumunuz için teşekkür ederiz :saygilar:

Bugüne kadar gördüğüm en ilginç kampanya olabilir :lolmuch:

Güzel yorumunuz için çok teşekkürler :dance: İlerleyen günlerde tekrar yapacağız etkinliğe katılamanız önemle rica olunur. :starving:

BaronGame Paylaş - Kazan Etkinliği Başlamıştır.
Canlı yayında
yapılacak olan çekiliş'de bir şanslı kişiye Rampage MEEPO KM-401 Gaming Set !
●10 Kişiye 1000 Silk ödül verilecektir.
Etkinliğe katılmak için BURAYA yada resime tıklamanız yeterli olacaktır.

Öğrenci evi limit arttırma işlemi hala yapıyomusunuz geçen sefer yapmıştınız da giriş sağlayamıyoruz sonra :D

Öğrenci evi limit arttırma işlemi hala yapıyomusunuz geçen sefer yapmıştınız da giriş sağlayamıyoruz sonra :D
Evet bir kaç resim sonrası gerekli arttırma işlemini sağlıyoruz, Tabi İP Statik olmak şartı ile :saygilar:

Pizza Etkinliği v2 Facebook Sayfamızda Başlamıştır.
Etkinlik bu akşam 20.30'da bitecektir. Kazanan 3 kişinin adresine pizzalar 21.00'da gönderilecektir.
Şanslı olan kazansın ! :saygilar::dance:

ETKİNLİĞE KATILMAK İÇİN RESİME TIKLAMANIZ VEYA FACEBOOK SAYFAMIZA GİTMENİZ YETERLİ OLACAKTIR.

Konuyu baştan sona kadar okudum.
Başlamayı düşünüyorum harika bi servere benziyor.
Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın :)

Konuyu baştan sona kadar okudum.
Başlamayı düşünüyorum harika bi servere benziyor.
Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın :)
Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim şimdiden iyi oyunlar dilerim :thumbsup::kalp:

Yine etkinlik dolu bir günle karşınızdayız.
1000 Silk ödüllü, GM, Tathen'e kaç vurdu etkinliği başlamıştır.
Tek yapmanız gereken facebook sayfamızdaki gönderiye yoruma tahmininizi yazmaktır.

Etkinliğe katılmak için resime tıklamanız yeterlidir.

Doma$no

31 Aralık 2018
Yazmıyım yazmıyım dedim keşke yazsaymışım swnin 7. Ya da 8. Açılışı arkadaşlar burda 2 kere açılmış gibi lanse edilmiş ama genelde baronsilkroad 2 hafta 3 hafta vurgunu yapar kapatır...

Geçen sene aynı konuya bu yoruumu atmışım : D Bu sene vurgun erkene alınmış.:lol:

Piyasada bir serveri 5 kere 10 kere açıp kapatan oyunlar var olmasına rağmen ve özür dileyerek söylüyorum onca oyun sahibi ile guild masterleri arasında ifşalar çıkmasına rağmen bu tepkiler verilmiyor. 2014 Yılında bir server düşünün 1.5 sene açık kaldığını düşünün o zamanlarda ki serverler'de kim bu kadar açık tutuyordu ? bunu biz yaptık ve yine kalıcı şekilde tekrar yapacağız. Bizler hatamızı telafi etmek amaçlı bir oyun açarak bütün 110 cap severleri tek bir çatı altında kalıcı bir oyun sistemi hazırlarken bu karşılaştığımız durum bizi üzüyor. Bizler BaronGame ekibi olarak hatamızı telafi edeceğiz ve bunu bütün silkroad camiasına duyuracağız.

En azından kapatıp açtık sizler sanıyorsunuz ki bir sunucu sahibi oyunu kapatıyor sonra daha oyun açmıyor öyle mi ? Hocam oynadığınız 10 serverin belkide 5i bir oyun sahibine aittir farklı isimlerle açarak kendilerini avutuyorlar evet haklısınız biz bundan kaçmadığımız için insanların gözünde aç kapat server sahipleri olduk. 8O onun haricinde yüz kızartıcı bir şey çok şükür yapmadık. Şimdi bunun kapanmayacağının garantisi forum üzerinden yazılı olarak veriyoruz ki hiç kimsenin aklında soru işareti kalmasın. "Bizim yüzümüz açık alnımız ak" yorumunuz için teşekkür ederiz :saygilar:

Şahsi olarak yazımda bir yerde yanlış bir şey söylediysem veya yanlış yazımım olmuşsa tekrardan özür dilerim.

Takımı
Galatasaray
Alc. rate çok kolay olmuş.10, 11 ve 12'nin %1 olması daha iyidir bence tabi öncesinin de buna göre düzenlenmesi gerek.

Alc. rate çok kolay olmuş.10, 11 ve 12'nin %1 olması daha iyidir bence tabi öncesinin de buna göre düzenlenmesi gerek.
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Bu veriler diğer vsro server verilerine göre biraz farklıdır :)

Örnek veriyorum x serveri alchemy tool programına %1 yazar ama onun işlevi hiç bir zaman %1 değildir.Biz direkt veritabanı bazlı ayarladığımız için verilerimiz %1 kadar zordur. :)

Yukarı Alt