Merhaba arkadaşlar.
Öncelikle bu konuda hiç bir kişi yada şahısla dalga geçinilip aşalanılmamıştır.Bugün Hercules te pvp mekanında bir ezik kardeşimiz çok küfürlü konuşup millete sataşıyordu.Bende onu bir kaç kez öldürdüm.Böle olunca önce küfür etti doğal olarak :coffee: sonra KOL3R4 arkadaşımızı çağırdı beni öldürtmek için.Tabi doğal olarak KOL3RA benden yüksek level ve ben 2 kere öldürmüşsen o ben, 7-8 kere rahat öldürmüşütür.Ona burdan selamlarımı sunuyorum :thumbsup: Bende sinirlendim doğal olarak , guild ve unionu çağırdım pvp yerine.Büyük bir arbede oldu ve KOL3RA ve tayfası safe zondan çıkamaz oldular.İlk önce çok kişi değildik ve bizi yatırdılar ama birden bütün yüksek levella playerlar gelince uniondan işler değişti.Savaştan bir kaç kare aktaracağım sizlere...Bu arada sakın şöle yorumlar yazmayın yok kardeşim sen türk düşmanımısın gavurlara yardım ediyosun diye.Ben olduğum yerde mutluyum yabancılar insanlara daha sıcak kanlı davranıyorlar ve küfür etmiyorlar.O yüzden türk guildinde değilim yanlış anlaşılmasın.... :uyku:

NOT : BAZI SSLERDE BARD QUEEN ADLI ARKADAŞIN KÜFÜRLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ O ADAMDA GRT'ın buffercısıdır.

Burda büyük yenilgiden sonra dışarı çıkamayan GreaTTurksü görüyoruz.
- Resim Silinmiş.

KOL3RA arkadaşımızla kapışırkene :beer:
- Resim Silinmiş.

S___M___S arkadaşımız bizi yenemeyeceklerini anlayınca Capeyi çıkarıp Bufflamaya başladı :starving:
- Resim Silinmiş.

KOL3RA ile kapışırken gene lag girdiği için uzaktan gözüküyor
- Resim Silinmiş.

BARONETS AND DIE HARD FTW :oldie:

- Resim Silinmiş.

Safe Zone güzllleri :santa:
- Resim Silinmiş.

Burdada bizim tayfa :headbang:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

E0N

rank8
ama yinede güzeldi 8 vs 1 alamadıgınız o bölmüde koysaydın keşke :D bende o ara 5 tane char acık olduu için ss alamadım :D
Başlıgıda düzeltirsen iyi olur :D Die_Hard+Union Vs GreaTTurkS yazarsan tam olur.

E0N demiş ki:
ama yinede güzeldi 8 vs 1 alamadıgınız o bölmüde koysaydın keşke :D
Almışsın warrior bufflarını + bles + bir sürü şeyi zaten 10 kişi gelse zor yatırırdı. :lol: Ben zaten Dare Devil vuruyorum 500 vuruyo :D bu arada gerçekten tebrik etmek ederim savaş için hala savaşıyormusunuz bnm çar dc olduda :coffee:

E0N

rank8
ama gerçekten diyorum Türkiyem ve GreaTTurkS de Saydıgım ve sevdiğim kişiler var ama GreaTTurkS daha başkadır.Servere geldiğimden beri Swan34'ün yanındayım.

dh unıonun olmasına rağmen baronetsin pwp anlayışını hiç sevmiyorum q8sun zaten kavgaya her zmn açık baronetse tek diyecegim gw yapınsana GRT ile :)
Ps:DH4Ever

E0N

rank8
Narcisse demiş ki:
dh unıonun olmasına rağmen baronetsin pwp anlayışını hiç sevmiyorum q8sun zaten kavgaya her zmn açık baronetse tek diyecegim gw yapınsana GRT ile :)
Pls Gw Türkiyem+Baronets gelsin ne olur :D

E0N demiş ki:
Narcisse demiş ki:
Pls Gw Türkiyem+Baronets gelsin ne olur :D
:D
Ps:Cepten giriyorum o yüsden geç yazıyorum.Bekle beni Antep ben geliyorum...

Arkadaşım sen bu charı nerden buldun? Bu char benim charım bi arkadaşa pw vermiştim. sen b...han mısın? yada onun arkadaşı mısın? öyleyse sorun yok :wink1:

Yukarı Alt