1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

BarışaRock 2oo7


 1. Dr.Hemlock

  Dr.Hemlock Tanınıyorum

  Kayıt:
  16 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  262
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  BARIŞAROCK NEYE KARŞIDIR?

  Beşinci yılımızdayız... Dört yıldır, BarışaRock alanlarında, şarkılarımızı barış için söylüyoruz. "Şarkılarımız Yeryüzüne" dedik, "Evimiz Dünya", "Rock Şişede Durmaz" dedik. Dedik ki "Karşı Festival"iz... BarışaRock'ta her nota, her ses, her slogan, her çaba Bushgillere karşı. BarışaRock'ta bütün melodiler, savaşa, işgale, işgalciye karşı. BarışaRock hayatlarımızı tahakküm altına alanlara karşı.

  Her yıl BarışaRock daha da büyüyor. Ne kadar büyürsek sesimiz o kadar yankılanıyor. Ne kadar yankılanırsa savaş çığırtkanları o kadar korkuyor.

  Onlar bir avuç, biz milyarlarız.

  Onlar bir avuç petrol tüccarı, silah satıcısı, çokuluslu şirket bürokratı. Biz dünyanın bütün sokaklarında, bütün meydanlarında, tüm o güzel şarkılarımızla ABD müdahalelerine, sendikasızlaştırmalara, paralı eğitime, cinsiyetçi baskılara, ırk ayrımcılığına, yoksulluğa, açlığa, adaletsizliğe, militarizme, özelleştirmelere, küresel iklim felaketine, milliyetçiliğe, nükleer santrallere direnenlerdeniz...

  BarışaRock 2007, 24-25-26 Ağustos tarihlerinde küresel direnişin bir parçası, barış, adalet, eşitlik, özgürlük ve dayanışmadan yana milyarların şen sesi olmaya devam edecek.

  Resmi Sitesi
  http://www.barisarock.org/index.php

  Belki bir de benden selam olur sahneden dünyaya extraokk
   
 2. fenasii

  fenasii rank8

  Kayıt:
  14 Nisan 2007
  Mesajlar:
  296
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  öğrenci
  Şehir:
  istanbul
  şimdi siteden baktım sahne alıcak gruplara da kadro ii Wink yanlız nerde olacagını göremedim festivalin yine park ormanda mı Question