hopss benim memleketliyle böle konuşamassınız bende hataylıyım ve inanın bana bu cocuk barış manconun ruhunu taşıor. bu reenkarnasyon doğrudur ama gelde bunu bizim hıyar zekeriya beyaz a anlat bu reenkarnasyon olayı kuranı kerimde bile gecior ogün canlı yayında adam kuran ı kerimdeki surelri okurken şerefsizler hattı kestiler konuşmasın die

apiah demiş ki:
hopss benim memleketliyle böle konuşamassınız bende hataylıyım ve inanın bana bu cocuk barış manconun ruhunu taşıor. bu reenkarnasyon doğrudur ama gelde bunu bizim hıyar zekeriya beyaz a anlat bu reenkarnasyon olayı kuranı kerimde bile gecior ogün canlı yayında adam kuran ı kerimdeki surelri okurken şerefsizler hattı kestiler konuşmasın die
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
apiah demiş ki:
eğer reenkarnasyon gerçekse; diyelim ki ikibin yıl önce dünyadaki insan nüfusu beşyüz milyondu, bugün beş milyar. peki dörtbuçuk milyar adet yeni ruh nereden gelmektedir?

etipufpuf demiş ki:
apiah demiş ki:
eğer reenkarnasyon gerçekse; diyelim ki ikibin yıl önce dünyadaki insan nüfusu beşyüz milyondu, bugün beş milyar. peki dörtbuçuk milyar adet yeni ruh nereden gelmektedir?
bu bı celıskımıdır (felsefe forumu gıbı oldu ) :mrgreen:

ben gözumle görmeden kuranda gectıgıne falan ınanmam su an turkce mealı okuyorum sayet gorursem sana hak verırım ama cok sacma gecen gece bı cocuk gördum bu olayları ıddaa eden programda bı tane daha var onu ızledım gulmekten yarıldım resmen konusmayı bılmıyo cıkarmıslar tv ye menim 2 çocuğum vardı cok mutluydum bla bla bla bu medyanın hıc ısı kalmamıs ya rezıl herıfler :lolmuch:

arkadaslar babası ogretmıs nerde oturdugunu esını arabasını bu cocukta barıs mancoyum dıye gecınıyo vay zavalllı

babaları para kazanmak ıcın neler yapıyo cocuklara yazık vallaha Crying or Very sad

arkadaşlar bu hatay yöresinde tamamen normal biir şeydir hatay derken aleviler bu olaya inanır ve normal karşılar dikkatinizi cektiyse cocuğun babası o kadar sakin biriki bırakın tezgah yapmayı adam kendi halinde bir çifci yha
NOT: he bide hatay yöresinde cahil insan coktur köy taraflarında. adamda o köylerden birinde adam bırakın barış manco yu cocuklarının isimlerini nerden bilsin hade nese belki bilir barış manconun adını karısının adını nerden bilcekkki cocuğuna öğretsin şimdi size sorcam ve adamca cwp verin kim biliordu barış manconun karısının adını??

Ciqlet demiş ki:
arkadaslar babası ogretmıs nerde oturdugunu esını arabasını bu cocukta barıs mancoyum dıye gecınıyo vay zavalllı

babaları para kazanmak ıcın neler yapıyo cocuklara yazık vallaha Crying or Very sad
sende zekeriya hıyarından duydun gelip aynı lafları burda konuşuon ilk bilmediğin bi şeyi insan gidip araştırır sonrada yorumunu yapar Mad

2 insanın ruhu aynı olsa ki büyle bisey olamaz o zaman kuran birbiri ile celisiyor derim cünkü "her canlı ölümü tadacaktır" diyor ölenin bir daha geri dünyaya gelmeyecegini onların mezarlarında mahser gününü bekleyecekleri söylerken bide reankarnasyon vardır demesi uydurma sacma

fasa fiso hepsi

çokhaklısın
erdener demiş ki:
2 insanın ruhu aynı olsa ki büyle bisey olamaz o zaman kuran birbiri ile celisiyor derim cünkü "her canlı ölümü tadacaktır" diyor ölenin bir daha geri dünyaya gelmeyecegini onların mezarlarında mahser gününü bekleyecekleri söylerken bide reankarnasyon vardır demesi uydurma sacma

fasa fiso hepsi

Yukarı Alt