Herkese Merhaba,
Benim karakterim bard ve hep ptlerde kasılıyor. Kullanılan skiller maglum : Guard Tambour , Dance , Clouth vb.. Yani süresi olmayan yaratık saldırınca kapanan dengesiz skiller :D Bunları ayarlayıp sadece kapanınca bu bot sayesinde basabilirmiyim. Bunu bilen veya bu şekilde kullanan arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim. Bu skillerden dance mesala guard tambour açılınca açılıyor yani 2 bard olunca sadece açılıyor. Bu skilleri Sbot da olduğu gibi ayarlayabiliyormuyuz . Eğer bu bot aynı şekilde istediğim gibi yapıyorsa alacağım yardımlarınızı Bekliyorum !!
Herkese iyi oyunlar bol eğlenceler ..

Sanırm olmuyor. bende cleric'im ve srobot hiç bir bufu basmamakta buf skilleri olarak sanırm kötü srobot :/

beyler sanırım bi önerim olabilir.herkes yapıyordur sanırım.ben mesela mp fazla gitmesin diye %30da bastırıyorum mpyi ama şunu farkettim.recovery division skilli varya yaklaşık 3.9k mp götürüyor bndede 4.1k mp var.böyle olunca bir türlü mp o seviyeye ulaşamadığı için bufflarda sıkıntı yaratabilir.

_GreenTea_ demiş ki:
arkadaşlar bu konuda daha ayrıntılı bir bilgisi olan arkadaş yok mu ??
araştırdım bende baya soruşturdumda srobot buff skilleri olarak kullanılmıyor malesef.

Yukarı Alt