1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Baran: Cem Garipoğlu Ermenistan'da yakalandı


 1. Xplosive

  Xplosive Bilgiliyim

  Kayıt:
  30 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  2.523
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  [​IMG]
  Münevver Karabulut cinayetiyle ilgili ilginç açıklamalar yapan Cemil Baran, C.G'nin Ermenistan'da yakalandığını, bu konuyla ilgili olarak 4 ülkenin hukuk dışı davrandığını öne sürdü.

  Garipoğlu ve Karabulut aileleri arasında arabuluculuk yaptığını iddia eden Cemil Baran, gözaltında bulunduğu sırada kalan eşyalarını almak için Asayiş Şube Müdürlüğü'ne gitti. Emniyet Müdürlüğü'ne girişi sırasında basın mensuplarıyla bir süre sohbet eden Cemil Baran, söylediği hiçbir şeyin yalan olmadığını savundu. Baran, söylediklerinin gerçek olduğunu ispat etmeye geldiğini söyledi.

  Söylediği 19 konudan 18'inin gerçekleştiğini öne süren Baran, sonuncusunun da doğru olduğunu iddia etti. Baran, "Bir tanesi kaldı, ısrar ediyorum; C.G, Ermenistan'da yakalandı. Anna Noya Teyent Gazetesi, yarın ben size onun telefonlarını vereceğim. Kesinlikle burada hukuk çiğnenmiştir ve bu hukuk çiğnenmesine 4 tane ülke alet olmuştur. Rusya, Ermenistan, Suriye, Türkiye. Bunun tek sebebi; eğer bu gayri meşru yoldan gidilmeseydi, her biri 6'şar ay sınır ihlalinden gözaltına alsa otomatikman C,G, 2 sene sonra burada olurdu." dedi.

  Hazır olmadığı için eşyalarını alamayan Baran, açıklama yapmadan Emniyet Müdürlüğü'nden ayrıldı.​
  Naydaaaaa :mrgreen:
   
 2. Brooklyn

  Brooklyn Buralıyım

  Kayıt:
  30 Eylül 2008
  Mesajlar:
  3.757
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Talebe

  Yaa fıtık ederler adamı. Ne cem garipoğluymuş ne Münevver karabulutmuş. Adam yakalandı hala araştırıyorlar. Kız öldü , adam yakalandı bırakın artık :|