Prada

Biraz araştırsan özür dilemenede gerek kalmayacak. Bende futbol bilen kendi tarhini bilen bir 6s ile oturup futbol sohbeti yaparım diyorum kendimce.. Ama sen bide senin bi ekürin var oda senin gibi boşsunuz yani. 6S yi dininiz gibi bakıyosunuz. Bilgisizce boşca savunuyosunuz savun ama bilginle savun

Prada demiş ki:
Biraz araştırsan özür dilemenede gerek kalmayacak. Bende futbol bilen kendi tarhini bilen bir 6s ile oturup futbol sohbeti yaparım diyorum kendimce.. Ama sen bide senin bi ekürin var oda senin gibi boşsunuz yani. 6S yi dininiz gibi bakıyosunuz. Bilgisizce boşca savunuyosunuz savun ama bilginle savun
Tamam Berker abi ben bişey bilmiyorum bölümde açtığım paylaşımlar boş.Açtığım konuya biranda 5 tane fenerli geliyo ve ilginç yorumlar yapıyo bende cvp veriyorum.
+Hiç bi fenerliyede hakarette bulunmadım.

Caprice demiş ki:
IronyOfFate demiş ki:
Galatasaray'lılara yakışmayan bi davranışta bulunmak istemem.Zaten bütün yazdığım yorumlarda da üslubum belli
ahahaha racona bağlamış işi :mrgreen:
Racon ne biliyormusun?Arkadaşım ben kimseyle tartışmak istemem ama hakkımda çok yanlış yorumlar alıyorum mecbur yazmak zorunda hissediyorum kendimce

Fre3sTyLe demiş ki:
İnş bu adamı alırlar.Apacık stopere ihtiyacı olan takım,gidiyor sorunlu yıldızın peşinde koşuyor...

Ps: Herhalde Kewell'ı stopere düşünüyorlar ahahahaha :lol:
Stopere kimin ihtiyacı var?

Prada demiş ki:
6S nin :lol: 2 maça 3 gol yiyen takımın vardır herhalde :P
Gol yeniyor diye sorun stoperde olacak değil, Emre Güngör biraz düzelsin, yedekte de Gökhan Zan olduğu sürece Galatasaray ın stopere ihtiyacı kalmaz.

bence baptistaya gerek yok, Nonda gibi adam varken Baroş un yanına o adamı almaları biraz Nondaya haksızlık gibi geliyor bana...

"Gol yeniyor diye sorun stoperde olacak değil"bunu herkes biliyor ama bir türlü anlamak istemiyor sanırım :P
Ayrıca sezon yeni başlıyo GS asıl defansını ilerliyen haftalarda daha iyi görme fırsatını bulacağız. :wink1:

Absence

Tamam galatasarayın forvete ihtiyacı var ardada sezon sonu barçaya 30m euroya gidiyor bunlar senin topicleri getirdiğin yerler sezon sonu açıp bakıp gülücem bu topiclere :D

volkan.ka demiş ki:
Prada demiş ki:
Gol yeniyor diye sorun stoperde olacak değil, Emre Güngör biraz düzelsin, yedekte de Gökhan Zan olduğu sürece Galatasaray ın stopere ihtiyacı kalmaz.

bence baptistaya gerek yok, Nonda gibi adam varken Baroş un yanına o adamı almaları biraz Nondaya haksızlık gibi geliyor bana...
Breh,gökhan zan futbolcumudur?ok ben kaçar bu topicden.

Absence demiş ki:
Tamam galatasarayın forvete ihtiyacı var ardada sezon sonu barçaya 30m euroya gidiyor bunlar senin topicleri getirdiğin yerler sezon sonu açıp bakıp gülücem bu topiclere :D
Ben açtığım konuların alıntı ve nereden alıntı olduğunu belirtiyorum.Ve bu yazdığın yorumun cevabını başka bi topic alınta belirmiştim.Ama illa gülecem diyorsan gül arkadaşım :mrgreen:

Caprice demiş ki:
volkan.ka demiş ki:
Prada demiş ki:

Popcuydu sanırım :| Yanlışlıkla almış bizim yönetim :popcorn: :P

Caprice demiş ki:
volkan.ka demiş ki:
Prada demiş ki:

Hiç olmamasından iyidir, ayrıca bu adama futbolcu demiyorsunuz ama ; milli takımda bile oynatılıyor.
Düşünmek lazım neden acaba?

@volkan.ka
Arkadaşım bnm yorumlarımı okursan buna benzer birsürü yorum yazdım ama ne fayda :P Nedense onlarda Edu,Lugano oyuncu oluyoda milli futbolcularımız Servet,Gökhan Zan oyuncu olmuyo :P

Yukarı Alt