Fre3sTyLe demiş ki:
IronyOfFate demiş ki:
Prada demiş ki:
Turk milli takımı başarılı mı peki defansif olarak?

Her maçta gol yiyip daha fazla atan takımın defansı değil ofansı konuşulur. O yüzden hiç açma o konuyu baya bi ezilirsin :wink1: Bknz Avrupa şampiyonası..
Bknz Avrupa şampiyonası 3.lük. :roll:
Avrupa Şampiyonasında defansımızla maç yada puan aldığımızı görmedim. :roll:
Defans oyuncuları sakatlanırsa defansımızla puan almamızda bir o kadar zor olur :P

Prada demiş ki:
Öncelikle google'a baptista galatasaray yazarsanız 2007 den beri bugune kadar 100 den fazla baptista GS de haberi okursunuz. Baptista çok umut vaadeden ama elde avucta hiç bişey yapmamış hayal kırıklığı yaşatmış bi oyuncudur. Alın size kariyeriyle ilgili bi kaç bildi. Okuyun bakalım senede 30 maça çıkamamış bir oyuncu. Büyütmeyin bu kadar.

Kariyeri
Yıl Kulüp Maç Gol
2000-03 Sao Paulo 73 10
2003-05 Sevilla 63 38
2005-06 Real Madrid 32 8
2006-07 Arsenal (kiralık) 24 3
2007-08 Real Madrid 27 3
Geçen sene Guiza'yıda gördük İspanya gol kralı TSL başarı gösteremedi,bunların garantisi yok :wink1:

Prada

IronyOfFate Avrupa şampiyonasında Türkiye 5 maçta 10 gol atıp 10 gol yierek 3.cü olmuştur. Sen hala bana defansı savunuyosan ben sana gülmeye başlarım artık. Hatta söylediğin hiç bir şeyide futbola bağlamam direk gülmeye başlarım :lol:

Bence hiç gerek yok transfere.Yaparlarsa bi tane iyi bir yabancı stoper transfer etsinler.

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
IronyOfFate demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
IronyOfFate demiş ki:
Defans oyuncuları sakatlanırsa defansımızla puan almamızda bir o kadar zor olur :P
Başta bende ondan bahsetmiştim.Gökhan Zan zati cam adam. :lol:
Servet,Emre aşık,Emre güngör :?:
Emre Güngör'ü ayrı tutuyorum.Diğer 3 stoper için ; Al birini vur ötekine... 8)

Ps: Güiza'yı bu sene izleyin. :wink1:

Prada demiş ki:
IronyOfFate Avrupa şampiyonasında Türkiye 5 maçta 10 gol atıp 10 gol yierek 3.cü olmuştur. Sen hala bana defansı savunuyosan ben sana gülmeye başlarım artık. Hatta söylediğin hiç bir şeyide futbola bağlamam direk gülmeye başlarım :lol:
Kaç tane sakatlık oldu biliyormusun?Servet'in maça sakat sakat çıkması,Emre Aşık'ın kafası sargılı çıkması :?: Bunlarıda dikkate almalısın,buna rağmen yine az yemişiz. :wink1:

@Fre3sTyLe
Servet ? ya güldürmeyin beni Türkiye'in en pahalı 5.oyuncusu 9 milyon euro yanlış hatırlamıyorsam.

Prada

O servet bizi dünyaya rezil etti diye 500 bin euroya sivasa zorla verdik. Sen serveti tanımazsın.. gir google a servet shevchenko yaz :lol:

Prada demiş ki:
O servet bizi dünyaya rezil etti diye 500 bin euroya sivasa zorla verdik. Sen serveti tanımazsın.. gir google a servet shevchenko yaz :lol:
Arkadaşların adaletine bırakıyorum Servet hakkında böyle yorumlarıda ilk kez senden duyuyorum. :mrgreen: +Sana göre Türkiye'in en iyi stoperi kim?

@Fre3sTyLe
O maçta yerden kalkamamıştı ahahahahha
Çok komik bi durum senin açından.Her oyuncunun başına gelebilecek bi durum üzülmen gerekirken gülüyorsun ya baya bi garibime gitti açıkcası.

Prada

Ilk kez mi? Hacım servet kaç sene Fenerde oynadı sen biliyomusun? GS den fazla Fenerde oynadı o adam.

bütün Gslilerin nefret ettiği videolar yaptığı shevchenkonun karısı dediği serveti yine aynı ezik 6S liler en iyi stoper yapıyor. Ben sizi anlamıyorum ya komiksiniz :P

Ezik 6S liler?Abi olacak işmi ben hiçbir takıma böyle hakaret etmedim.Sanada yakıştıramadım açıkcası.

+Fenerde oynayıpda bişey olamamış ise bu Servet'in kötü bir futbolcu olmadığını göstermez.Bize geldi başarılı oldu.Her futbolcu gittiği takımda başarılı olacak diye bir kaide yok. :wink1:

Prada

Bunları yapan 6S taraftarı evladım. Şimdi aynı taraftar Serveti dünyanın en kral stoperi ilan ediyor ahahahahahhaha yok yahu fr33 çıkın bu topicten. bu elemanlarla konuşulmaz vallahi bi yetkili bu topice geyik-eğlence bölümüne taşısın gülüyorum artık :lol:

Prada demiş ki:

Bunları yapan 6S taraftarı evladım. Şimdi aynı taraftar Serveti dünyanın en kral stoperi ilan ediyor ahahahahahhaha yok yahu fr33 çıkın bu topicten. bu elemanlarla konuşulmaz vallahi bi yetkili bu topice geyik-eğlence bölümüne taşısın gülüyorum artık :lol:
Fenerbahçe Arda'yı alsa bende sonra Fenerlilerin Arda için yaptıklarını koysam siteye ne cvp verirdin düşündünmü hiç?O geçmişte kaldı bazı arkadaşların yapmış olduğu bu hareketi tüm Galatasaraylılara yüklemek doğru değil.Kim bilir Emre içinde Fenerliler neler yazmıştır.Şimdide siz Emreyi öve öve bitiremediniz :mrgreen:

Yukarı Alt