Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
crazy__yako demiş ki:
arkadaslar bı global attım ne oldugunu anlamadım bır anda attı oyundan sonra oyuna gırmek ıstedıgımde soyle bı sorunla karsılastım . globalde power lvl kasılır 7/24 sbot yazdım ama globalı arkadas ıcın atımsıtım ben bloke yedım

sanırım 5 gun bloke olmus bunu kaldırmanın bı yolu yokmu yoksa 5 gun beklıyecemmı ve 5 gun sonunda kesın gerı kalkarmı bloke daral:

Hehe nasıl bi cesarettir bu, hiç silkroad gündemini takip etmiyorsun galiba. Oyunda powerlevel kasılır diye global atılırmı. makara: makara:

:D ben de bilmiyordum vallaha :D geçmiş olsun kardeş, iyi olmuş bu konuyu açtığın.
maalesef bekliceksin 21 nian a kadar daral: Benm de char vardı silk yüklenmiş ama sitede sürekli comment attım banlandı 3 gün :S

ya ne bılıyım arkadas soyledı benım ısım olmazkı power lvlle bende attım globalı sonra bloke sımdı 5 gun beklıcemmı yoksa kaldırmanın bı yolu varmı veya 5 gun sonra kesın acılırmı bı bılgılendırsenız benı

5 gün beklemek sozundasın ve kesin açılır :thumbsup:
o sürede başka account aç :D tavsiyem ya da sosyal hayata dal xd

5 ıcın yenıden accont acmaya gerek yok bence zaten bunu zor kasıyorum bırde yenı acconutla ugrasamam :lol:
pekı bışey daha soruyum benı sımdı banladılarya 5 gun global yuzuden yıne bota koyup kastırsam bı sorun olmaz dımı hanı bı kere banladılar sonra sureklı gozlerı benım ustumde falan olurmu acaba :confused1:

yok sorun olmaz.
yeni yeni acc aç derken öylesine hani vakit geçsin diye free onglara git 8 lv de bir skill aç sonra nukeleri aç :D gibi .d

hım anladım :D vakıt gecırmek ıcın arkadasların charlarından bırıyle ugrasırırım ne yapalım pesembe gunune kadar beklıcez tamda 107 lvl oluyordu yaw presı petı avtarı herşeyı var adam bı global ıcın 5 gun bloke attı hanı globalı kendım ıcın atsam uzulmucem arkadas ıcın attım blokeyı ben yedım daral: bu joymax cok acımasız yaw sin:

taxı yapıyordu sehırdemısın dedı bende ewet dedım bı global at sana zahmet dedı soyle yaz dedı power lvl kasılır 110 wız sbot7/24 pm (arkadasın nıckı) bende yazdım attım 5 dk sonra oyundan attı sonra tekrar gırmek ıcın denedıgımde ıste bu 21nısan 2011 persem gunune kadar bloke dedı resımdekı gıbı

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt