Arkadaşlar isroda 2 kere banlanıp bir kerede hacklendikten sonra birde ecsro fembria da banlandım malesef ne zaman 90 olmak istesem charım elimden alınıyor neyse uzun lafın kısası CooL adlı charım ile artık fembriada oynıyamıcam. :?

ßende Banned Bir 90 Olamadım :S ToMBaLaCi46 FuLL Str Glavie 7 Tane 8D Sos 350m para pet 90 günlük vb itemler gitti=(

saol kotakot

tombalacı aynı kaderi paylaşıyoruz densene :(( of ulan of

CooL ben Equetor.Hacım beklenen birşeydi.Aşırı bot kullanıyordun ve pick up açıktı.Kestiğin gibi topluyordun.Görmüştüm birkaç kere.Geçmiş olsun. . .

saol equ sen nerde oynuyorsun şimdi aşırı bot derken sadece 1 kere yakaladım :D :((

CooL demiş ki:
saol equ sen nerde oynuyorsun şimdi aşırı bot derken sadece 1 kere yakaladım :D :((
Bıraktım şuan private silkroad ı sarmıyor artık eu suz sro :) Cs de maç yapıyoruz artık cs ye devam :starving:

Char Açtırmayla İlgili Birşeyler Buldum 7x7 Diye Bir Adam Açtırmış.Banlanan Charını.Detaylı Bilgisi Olan Yazarsa Sevinirim =)

tombalaci_46 demiş ki:
Char Açtırmayla İlgili Birşeyler Buldum 7x7 Diye Bir Adam Açtırmış.Banlanan Charını.Detaylı Bilgisi Olan Yazarsa Sevinirim =)
7x7 ye sordum bişeyler dedi ama anlamadım adama polonyalı bişiler öğrenirsen benide bilgilendir lütfen

CooL demiş ki:
tombalaci_46 demiş ki:
7x7 ye sordum bişeyler dedi ama anlamadım adama polonyalı bişiler öğrenirsen benide bilgilendir lütfen
Valla heryerden Haber Bekliyorum İngilizcesi İyi Olan Birisi Çeviri Yapsada Göndersek GM Ye Silk Karsılıgında Olsada Actırmak İstiyorum.O Kadar İtem vs Bosamı Gidecek =(

PS: 7x7 Ye Bende Sordum Benim Charıma 600 Silk attır senin Charınıda Açtırayım Dedi.

Yukarı Alt