Your account has currently been blocked from the game and from posting any messages on the homepage.
Punishment Description
Block Period : 7/15/2008 13:26 ~ 7/15/2108 13:26

nedir bu botta kullanmadım acil pls!!!!!!!!!

sanırım Sro forumunda bişeyler yazmışsın. O sebepten banlanmış olabilir.Ama ingilizce yazabilseydin zaten yukardaki cümleyi anlardın :?

benim 2 charım banlandı , ikisindede ne bot kullandım nede kötü bir söz :!: Silk almayanı banlıyorlar demekki bunun baska bir acıklaması yok...

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Oyundan kaynaklanacağını sanmam silkroadın sitesinde illagal bişeyler yazmış olabilirsin sen yazmadıysanda beldi ıd ni bilen biri yazmıştır

Yanlıs anladaınız siz o acıklamayı.Accountunuz oyuna girmeye ve sitemize msj yazmamanız için banlanmıstır diyor.Yani ban yiyince neler yapamayacagını acıklıyor.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
CooLLer demiş ki:
Yanlıs anladaınız siz o acıklamayı.Accountunuz oyuna girmeye ve sitemize msj yazmamanız için banlanmıstır diyor.Yani ban yiyince neler yapamayacagını acıklıyor.
ozaman bot gibi illagal program kullanmıştır yada silk almamıştır başka açıklaması olcağını sanmam

Apt

rank8
yada taxi yapan ve bot kullanan bi adamın partisine falan girdiysen banlanmış olabilirsin yada Globalden küfür falan ettiysende banlanmış olabilirsin.Bildiğim kadarıyla pm den küfürleri pek banlamıyolar ps olma ihtimaline karşı ama atılan her global admaların sisteme kayıda geçiomus ve şikayette bulunan olursa inceleyip gerekeni yapıolar.Ne kadar doğru bilemem ama mantıklı gelio oyunda binlerce adam var,düşünsenize o küfürlü pm yi bulmaya çalıştıklarını 1 haftalarını alır heralde :D

Snn Bilmediqin;Bizi bilenin bildiği Yerdeyiz.....
silwerhawk demiş ki:
yada taxi yapan ve bot kullanan bi adamın partisine falan girdiysen banlanmış olabilirsin yada Globalden küfür falan ettiysende banlanmış olabilirsin.Bildiğim kadarıyla pm den küfürleri pek banlamıyolar ps olma ihtimaline karşı ama atılan her global admaların sisteme kayıda geçiomus ve şikayette bulunan olursa inceleyip gerekeni yapıolar.Ne kadar doğru bilemem ama mantıklı gelio oyunda binlerce adam var,düşünsenize o küfürlü pm yi bulmaya çalıştıklarını 1 haftalarını alır heralde :D

vallaha globalden küfür yazdığı için banlandığını sanamam muhakak her serverda bi yarım saat globalden ana avrat küfür eden vardır daha banlandıklarını görmedim

Yukarı Alt