ARKADAŞLAR AYNI SORUN BENDEDE VAR BU SABAH ÇARA NORMAL ŞEKİLDE GİRİYODUM Kİ NE GÖREYİM İLLEGAL PROGRAM USE 2110 YAZIYORR ŞOK OLDUM NAPICAM BEN GERÇEKTEN AÇICAKLARMI CHARLAR ARKADASIN BİRİ MAİL ATMIS NASIL ATILIYOR BİZDE ATALIM

Umarım banlanan charlar geri gelir, birkaç arkadaşım bu hatanın kurbanı oldular.
Ps: Çokta birşey beklememek lazım sonuçta joymax :detective:

krep demiş ki:
:(( sanırım yalan oldu :(( yalan oldu derken umutlar yalan oldu bu arada

1. ban yemedim 2.ban uyarısnı yeemdi doğrudan 100 yıl nedir ya ne sacmalık boyle olacaksa olma olsun vakit harcamaya gerek yok boşu boşuna

aynen 2 ay sp kastım uğraştım lvl düş falan direk 100 yıl ban yazıq günah harcanan emeğe

Joymax a hem türkçe hem ingilizce 4 yada 5 mail attım ilk attıkları maile cevap aşağıdaki gibiydi

"Değerli Müşterimiz,
Joymax Müşteri Destek Hattına Hoşgeldiniz!
Bize göndermiş olduğunuz ileti elimize geçmiş bulunmakta. Sistemimiz kullanmış olduğunuz programın özel ve çok sakıncalı bir program olmasından dolayı hesabınızı tamamen engellemiştir. Lütfen hiç bir şekilde bu tarz programları kullanmayınız, kullananlarıda uyarınız.
Bu konudaki mağduriyetinizden dolayı üzgünüz.
Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı size teşekkür eder, iyi günler dileriz."

6 haftadır sadece stall charı olan item alıp satan bir karakteri neden banladıklarını sorduğumda , neye göre banladıklarını sorduğumda bana verilen cvp, ha birde şunu ekledim herkese cevap olarak aynı maili yollursunuz şeklinde bir ibare düştüm bu sefer gelen cvp

"Değerli Müşterimiz,
Bize göndermiş olduğunuz ileti elimize geçmiş bulunmakta. Üzülerek bildiriyoruz ki hesabınız illegal program kullanmaktadır ve bizim otomatik illegal program yakalama programımız 100% kesin olarak bunu tespit etmiş bulunmaktadır.Önerimiz bu tür illegal programları kullanmamanızdır çünki yakalandığınızda ceza kaçınılmazdır."

Bu sefer hem merakımdan hemde ciddi olarak bir soru yönelttim sorum şu;

Aşağıdaki belirtmiş olduğunuz yazıya istinaden sürekli sabit bir karakter için eğer bot olarak illegal program diyorsanız bunu nasıl tesbit etmiştir hiç bir şekilde sabit, stabil hareketleri yoktur tek yaptığı search den uygun ucuz itemleri toplayıp biraz daha pahalıya satmak yada tablet toplayıp satmak olan bir karakter nasıl bir illegal program kullanmıştır.

Eğer kabul ediyorsanız ve bilgisayarınzda bulunan dosyaları kontrol ettik diyorsanız ki kontrol etseniz dahi öyle bir program bulamazsınız.

Eğer genede kontrol ettik diyorsanız şu soruyu sorma gereği duyuyoruz hangi hakla bilgisayarımızdaki bilgilere ularaşarak tarafınıza bilgileri aktarıyorsunuz, bilgisayarımızda şahsi bilgilerimiz dahil olmak üzere bir çok maddi ve manevi kayba uğratabielceğiniz bilgiler bulunmaktadır bu durumda özel hayata müdahele ettiğinizden dolayı bu konuda hukuki sürecin ne şekilde işyeceği konusunda ben ve arkadaşlarım takipçisi olacağımızı bildirmek isteriz.

Sorun karakterin lvlini dahi hatırlamadığım bu hesabın tekrar açılması değildir yapmış olduğunuz bu uygulama ve politikadır. Ayrıca ciddi bir şekidle eğer Setup larınız içinde izinsiz olarak bilgi aktarımı sağlayan bir dosya yada türeve rastlamamız durumunda -bu cidden büyük bir suçtur-,gerekli hukuki süreç için takipçisi olunacaktır.

gelen cvp şu şekilde

"Değerli Müşterimiz,
Bize göndermiş olduğunuz ileti elimize geçmiş bulunmakta. Üzülerek bildiriyoruz ki hesabınız illegal program kullanmaktadır ve bizim otomatik illegal program yakalama programımız 100% kesin olarak bunu tespit etmiş bulunmaktadır.Önerimiz bu tür illegal programları kullanmamanızdır çünki yakalandığınızda ceza kaçınılmazdır.
Bu konudaki mağduriyetinizden dolayı özür dileriz.
Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı size teşekkür eder, iyi günler dileriz."

adamlara boş mail atsam gene aynı cevabı verecekler.

Size önerim şu en kısa zamanda bu oyunu bırakın ve silkroad dosyasını silin setup silin mümkünse bilgisayarınıza format atın ve bir daha joymax ın sitesine dahi girmeyin. Ben en kısa zamanda karakterlerimi elden cıkaracağım ve bir daha online oyunlara bulaşmayacağım para tuzağından başka bir şey değil harcadığınız zaman ise cabası.

sivaslierdem10 demiş ki:
arkadaşlar bu bilgi kesin doğrumu ona göre yenı char kasıcam lütfen soyleyın..

Bot, loader veya Herhangi Bir Sekilde İLLEGAL Hareketler Ban Yeme Nedenleridir. Silkroad İllegal Kullanıcılara Nasıl Bir Şekidle ban atıyor Bilemem ama Siz YAsaklanmış Proglamları Kullandıkca MİLYARLAR 'da harcasanız Sizi Banlamak Kurumsal Kanunlarıdır. Sebebsiz Yere Ban atacağını sanmıyorum, 2004 Den buyana Silkroad oynuyorum Bot ile yanlıs hatırlamıyorsam 2005de Tanıştım 2005den beri sürekli bot loader felan filan kullanıyorum 1 kez Olsun 100 Yıl Ban Denilen Mereti Görmek nasip olmadı..

Silkroadı LEGAL oynayıp Banlanmamak Sizin elinizde,
Silkroadı İLLEGAL Oynayıp Banlanmak yine Sizin elinizde :wink1:

Belki ben botcuyumdur ve şanslıyımdır, Banlansamda üzülmem Çünki İLLEGAL 'in ban sebebi oldugunu biliyorum ve bunu hakettiğimi düşünüyorum. Şanssız Olan Arkadaşlarım Bence Banlandınız Diye Üzülmeyin, Onlarıda suçlamayın :wink1: Yinede BU SİLKROAD denilen Zevkden En az Maddiyat ile Zevk alın..

Sağlıcakla kalın :wink1:

Legal oynayıp banlananlar icin önerin nedir peki?
Bu ben değilim ama en yakın arkadasım adam daha loader nedir bilmiyor yeni yeni başlıyor normal clientten girip saga sola kosturan, eline bir bow alan bir blade alan bir oyuncu statları kafasına göre dağıtan bir tip :) 100 yıl ban... adamın başlaması ile bırakması bir oldu.

Legal oynayıp banlanmak da sanırım joymax ın elinde.

O yüzden ya bu koyunu güdeceksin yada bu diyardan gideceksin bende şuna karar verdim en kısa zamanda terk eyleyecegim bu diyarı.

Ben kendimden örnek vereyim simdi bu adamlar neye göre tesbit ediyor illegal program kullanıldıgını bu cidden merak ettigim bir konu. Benim 6 farklı karakterim var en yüksegi 96lvl staff son 5 aydır silk alıyorum birde farklı bir serverda 86 lvl warrior var silk almıs oldugum, bu 2 char dısında tüm charlarım banlandı stall kurdugum char dahi.. Hepsine aynı bilgisayardan giriyorum. Neyse söyleyecek başka sözüm kalmadı. İllegal program kullanmayıp oyuna okadar zaman harcayıp banlanan arkadaslara Allah sabır versin 100 yıl dile kolay :)

Benden bu kadar saglıcakla.

boo1907 demiş ki:
bak bu kesınmı bn chrı aldım 1 hafta soana bamlandı ona gore paramı alayımmı cocuktan yardım plsss lutfen
Aldığın adamın ne suçu var, Sanki sana bunu joymax asla banlayamaz diyemi sattıki :santa:

krep demiş ki:
Legal oynayıp banlananlar icin önerin nedir peki?
Bu ben değilim ama en yakın arkadasım adam daha loader nedir bilmiyor yeni yeni başlıyor normal clientten girip saga sola kosturan, eline bir bow alan bir blade alan bir oyuncu statları kafasına göre dağıtan bir tip :) 100 yıl ban... adamın başlaması ile bırakması bir oldu.

Legal oynayıp banlanmak da sanırım joymax ın elinde.

O yüzden ya bu koyunu güdeceksin yada bu diyardan gideceksin bende şuna karar verdim en kısa zamanda terk eyleyecegim bu diyarı.

Ben kendimden örnek vereyim simdi bu adamlar neye göre tesbit ediyor illegal program kullanıldıgını bu cidden merak ettigim bir konu. Benim 6 farklı karakterim var en yüksegi 96lvl staff son 5 aydır silk alıyorum birde farklı bir serverda 86 lvl warrior var silk almıs oldugum, bu 2 char dısında tüm charlarım banlandı stall kurdugum char dahi.. Hepsine aynı bilgisayardan giriyorum. Neyse söyleyecek başka sözüm kalmadı. İllegal program kullanmayıp oyuna okadar zaman harcayıp banlanan arkadaslara Allah sabır versin 100 yıl dile kolay :)

Benden bu kadar saglıcakla.
Birzamanlar Şöyle Bi Söylentiler vardı Nekadar Doğrudur Bilemiyorum, '' JOYMAX RAST GELE BAN ATIYOR, Ban Atacağı zamanlar ''

Hiçbir Şekilde İllegal İşlem Yapmadan Oynamaya Çalışan Arkadaşlar Ban yemişlerse Bu Söylentilerin kanıtı Olur sanırım. Eğer Bu söylentilerde Doğruysa, Dediğin Gibi '' ya Bu koyunu Gideceksin yada Bu diyarlardan gideceksin '' Ben 2004den buyana oynuyorum 2005de legal bir şekilde oynamaya başladım ve Hiçbir şekilde ban yemedim, fakat oynadıgım her charda mutlak silk yüklemişimdir. Ban yersemde gocunmam veya üzülmem. Fazla parada harcamam oynadıgım charlar Sonuçda Bu bir zevk ve Emeğe saygısızlık; Hack, Ban vs Gibi İşlemler Yapılacaksa Üzülmem. Ben Zevkime bakarım..

İNŞALLAH Açılır Bnm Bi charım vardı xD Charı oyundan aTTı bi denedim You Account bişiler open bilmemne 2108 yazıodu 2008 de banlanmıştı GM 100 Sene Ban koymuş 100 seneye ben 100 tane 100 Lv Char kasarım xD (Yaşayabilirsem :lol: :lol: :lol: )

SEBEPSİZ BANLANANLAR NEOLCAK PEKİ BEN HİÇ BİR ŞEKİLDE BOT SROLOADER VE ONA BENZER HİÇBİR PROGRAMI KULLANMDAIM DÜZENLİ SİLK M ALIYORDUM BENİ NİYE BANLADILAR BUNLAR RESMEN KAFALARINA GÖRE BANLIYOLAR 100 YIL BAN NE DEMEK BEN İLK DEFA BAN YİYOM İLK BAN 7 GÜN OLMASI GEREKİYO ADAM GELMİŞ 100 YIL BAN VERMİŞ BEN BÖYLE OYUNUN ... DESEM HAKSIZMIYIM ?

Banlanan çarları ip adreslerinden seçiyorlar..Örneğin aynı bilgisayarınızdan 10 adat çar sokuyosunuz bunlardan 3 ü 100 lvl olsun ve 2 ayda 1 de olsa silk aldığınız çarlar olsun diğerleri ise 40 lvl ve altı stall çarlarınız olsun.. Bu stal çarlarının hepsi potansiyel banlanacak çarlar oluyor. Çünkü joymax sizin tek bir ip adresinizden kaç çar girildiğini tespit edebiliyor.Diğer çarlarınızın banlanmama nedeni ise potansiyel öüşteri adayı olmanızdır...

Yukarı Alt