Arkadaşlar ban yiyen yiyene joymaxın yaptığı büyük bir hata sonucu olmuştur bunlar.
Joymax hepsini teker teker açacak.Rev6 da bahsedilmiş bu konu.

bak bu kesınmı bn chrı aldım 1 hafta soana bamlandı ona gore paramı alayımmı cocuktan yardım plsss lutfen

EliteTurk

Aileden
Brown demiş ki:
Arkadaşlar ban yiyen yiyene joymaxın yaptığı büyük bir hata sonucu olmuştur bunlar.
Yeni çaylak GM lerden biri gine eline yüzüne bulaştırdı aldıgı görevi,inşallah açılır,yada bi ara Erkom eski silkler yüklendi yüklenenler öyle kullandı gitti,temenni ediyorum ama o kadarda açılıcağını zannetmiyorum.. :!!&%&! :sfff:

LegendMaster demiş ki:
Brown demiş ki:
Yeni çaylak GM lerden biri gine eline yüzüne bulaştırdı aldıgı görevi,inşallah açılır,yada bi ara Erkom eski silkler yüklendi yüklenenler öyle kullandı gitti,temenni ediyorum ama o kadarda açılıcağını zannetmiyorum.. :!!&%&! :sfff:
açılır bence

bulamadım ya :S
rev6 da banlandım vs vs topicleri var orada adminler yazmıştı birşeyler :lol:

:(( sanırım yalan oldu :(( yalan oldu derken umutlar yalan oldu bu arada

1. ban yemedim 2.ban uyarısnı yeemdi doğrudan 100 yıl nedir ya ne sacmalık boyle olacaksa olma olsun vakit harcamaya gerek yok boşu boşuna

krep demiş ki:
:(( sanırım yalan oldu :(( yalan oldu derken umutlar yalan oldu bu arada
nedenki?
bunca sebepsiz banlanmalar normalmi?
ap acık ortada bir sorun , hata var.
ümitlerinizi yitirmeyin.açılacak diyorum cool2:

75 lvl wizardım üzerinde sos staff daha kullanamadım bile, 200k spli farm charım, botla hiç kasmadığım stall charım 100 yıl yemiş

gm den ban dan uzak olsun sürekli silk aldığım 96 lvl wizardım üzerinde 1b gold olan en son avatar aldım çok şükür sıkıntı yok bu diğer charlarım açılmazsa bunuda satacağım yakında ilanımı görürsünüz :(((

hiç üzülme bak dedim ortada bir anormallik var bu hatayı düzelteceklerdir

inşallah dediğin gibidir ama bunun için beklemekmi lazım yoksa ticketmı girmek lazım

Yukarı Alt