Gaia serverında 3-4 kişi charını geri almış banlandıysan kontrol etmeni tavsiye ederim.Henuz resmi bir açıklama yok

"Regarding Illegal Program Use Nov 05, 2008
Hello. this is Silkroad Online.

In this week, we posted the massive bot punishment list as we promised.

Bot punishment depends on users�� action related to illegal programs.

Purchasing Silk will not prevent user from bot punishment. And nothing can justify illegal programs.

Therefore, we are reminding our users to understand regarding to this bot punishment, and avoid illegal programs."

copyed from the offical sro page

as it somehow is link to all botters
i thought on shareing the info

and ask what you think about it

with regards

bu sanırım konuyla alakalı

Prestij

Tanınıyorum
İçimden bir his bu olayın JM tarafından son uyarı olduğunu ve özellikle silk almış hesapların son kez açılacağını söylüyor, umarım hislerimde yanılmam, çok kişinin canı yandı.

Caliante demiş ki:
İçimden bir his bu olayın JM tarafından son uyarı olduğunu ve özellikle silk almış hesapların son kez açılacağını söylüyor, umarım hislerimde yanılmam, çok kişinin canı yandı.
Uyarı olsaydı açmazlardı tekrar charları yarın başkasının charıda banlanınca cesaret alacak. başkasının charı açıldı benımkıde açılmalı gibi. belkide çark ett joymax çunku bu bot olayı çok saçma bu oyunu bot olmadan oynayamzsınız ister eu olsun ister chin herkesın hayatı işi aliesi okulu var kım butun gun pc basında elle kasabilir ? en mantıklı çözum uçukta olsa legal bir bot yapsınlar kurtulsun millette bu çileden her ne kadar yapma ihtimalleri 0 olsanda :think:

Mesela Diger Charım LosTSouL o acılmamıs ama
HearTSquad Ong farmı yaptıgım diger charım acılmıs
LosTSouL da Bi kackere Tbot crack kullanmıstım ondan olabilir:)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Joymax iyicene saçmalamaya başladı diyecek bir şey bulamıyorum , ne yapacağını şaşırmış bir halde ...

Ban'ı kaldıracaksan niye banlıyorsun ?

galiba benim gibi crack bot kulananların ban kalmıcak ama bazı paralı bot kulanan lar kalmış olabilir

Kemalist demiş ki:
Joymax iyicene saçmalamaya başladı diyecek bir şey bulamıyorum , ne yapacağını şaşırmış bir halde ...

Ban'ı kaldıracaksan niye banlıyorsun ?
Aslında doğru diyosun ama Pre Sp tıcket bulunan charımı ong farm yapmıstım ne pk2 edıt ne bot bısey kullanmıstım sonucunda bole bı banla karsılasınca sasırdım ama sımdı acılınca sevındım:)

Yukarı Alt