arkadaşlar ben bir kaç bankadan hesap açıcam vadesiz fakat her ay bi ücret alıyorlarmı ? yoksa işlem yaptıkca bi ücretmi alıyorlar ?

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Dönem olarak para alırlar. Ama finansbank enpara al hiç ücret edemezsin ve internetten alışverişte yaparsın 8-)

Takımı
Besiktas
aynen donem olarak aliniyor fakat ogrenci oldugunu belirtip ucreti kestirebiliyorsun

Takımı
Galatasaray
6 ayda bir hesap işletim ücret kesilir ben de bu ücreti vermemek için finansbankın enpara.com'undan hesap açtım, zaten bankaya giden biri değilim her şeyi internetten yapıyorum.

Bu mesaj sytgkdmr rumuzlu uyeden alinti yapildi
sytgkdmr demiş ki:
Dönem olarak para alırlar. Ama finansbank enpara al hiç ücret edemezsin ve internetten alışverişte yaparsın 8-)
Sağol hacım peki enpara.com dan başka uygun gördüğün banka varmı ? bi kaç tane daha açmam gerek.

Bu mesaj sweetCHIEF rumuzlu uyeden alinti yapildi
sweetCHIEF demiş ki:
aynen donem olarak aliniyor fakat ogrenci oldugunu belirtip ucreti kestirebiliyorsun
Ortalama ne kadar ücret alıyorlar ?

Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
6 ayda bir hesap işletim ücret kesilir ben de bu ücreti vermemek için finansbankın enpara.com'undan hesap açtım, zaten bankaya giden biri değilim her şeyi internetten yapıyorum.
Dezavantajı varmı peki enpara.com un ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Garanti 30 lira aliyor sanirim 6 aylik ama premium uyelerden almiyor. Premium uyeler yuksek alisveris hacmi olan uyeler oluyor. Zaten cok fazla eft havale ucreti kestikleri icin alim yapmiyorlar.(gercekte premium uye diye bir sey yok sanirim , sistem otomatik isliyor)

Enpara.com'da bankadan islem yapamazsin ve sanal kredi karti cikartamazsin , en azindan ben oyle biliyorum. Para gonderimi - alimi yapacagim ben diyorsan enpara ideal. Para almayi birak ustune bir suru hediye veriyorlar :) kalem , defter , kumbara , cikolata vs vs

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme:
Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Suanda kadar garanti ziraat teb kullandım aralarında en kaliteli hizmet finansbank enpara. 3sn de müşteri temsilcisine bağlanıyorsun herhangi bir sorunda. İyiki enparaliyim 8-)

enpara, halkbankta hesap işletim ücreti almıyor diye biliyorum.
enparayı kullanıyorum harika :)

Takımı
Besiktas
Bu mesaj sweetCHIEF rumuzlu uyeden alinti yapildi
sweetCHIEF demiş ki:
fakat öğrenci değil

Akbank 6 ayda bir 5tl kesiyor =/

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Enpara , Garanti ve İş bankası açayım en iyisi . kredi kartı zaten vermiyorlar bana :D

Sağolun arkadaşlar enpara.com baya avantaj sağlıcak

HalkBank hesap kartım var 1 yıldır hiç kullanmadım şuan kapatmak istesem borçlumu olucam yani?

Bu mesaj Temet Nosce rumuzlu uyeden alinti yapildi
Temet Nosce demiş ki:
Enpara'yı kullan kafan rahat olsun. 6-7 aydır kullanıyorum yaptığım tasarruf

:dance: :dance:

Yukarı Alt