Morwena

Buralıyım
Clawless demiş ki:
Morwena demiş ki:
sanırım aramıza bir Ps user yada bir bayan üye katıldı :wink1:
Her ikisi de :wink1:

Luchy ile ben kapışamam bile roninden bile güzel işler yaptığına inanabilirsiniz..
bir insan neden yalan söyler sizce ?
ya utandığı için yada kompleks girdiği için :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Luchy demiş ki:
:?!! teşekkürler
bunlarda avatarlarım :D

ohanness bizde ps kullanıyoruz diye övünüyorduk kendimizle kaldırın bütün imzaları avatarları eğilin hemen tanrıça gelmiş haberimiz yok.

aramıza hoşgeldin lucy cidden çalışmaların bir muhteşem şoke durumdayım bunu hobi olarak yapmayı bırak geçimini bununla sağla bence.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Titus Pullo demiş ki:
Hocam arkadaş en son 02 Mar 2008 12:48 tarihinde online olmuş :detective:
sen ki modsun sen ki 1-2 aya kadar glob.sun ve luchy kimdir nedir ne değildir çözemediysen şaşarım.com

luchy ile clawless kankiler ve farkındaysan clawless d.mod oldu bu bağlamda luchy admin olur diyebiliriz :mrgreen: :D :lol: :P

Gerçekten yorum yapamıyorum 5. imzaya bayıldım, bu zamana kadar nerdeydin ya (:

extraloob demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:
Hocam arkadaş en son 02 Mar 2008 12:48 tarihinde online olmuş :detective:
sen ki modsun sen ki 1-2 aya kadar glob.sun ve luchy kimdir nedir ne değildir çözemediysen şaşarım.com

luchy ile clawless kankiler ve farkındaysan clawless d.mod oldu bu bağlamda luchy admin olur diyebiliriz :mrgreen: :D :lol: :P
Hocam nasıl bir edebiyat kullanıyosun sen yaf. vallahi yazdığın bir mesajı çözebilmek için 30 dakika düşünüyorum. 8)

XDXD ya başka işlerim vardı giremedim bu foruma XD çalışmalar bana ait yane hala inanamayanlar var buna şaşıyorum ayrıca ben çalışmlaramın çok da gzl olduklarını düşünmüyorum ki daha iyi olabilirler yane XD hoşgeldim tekrardan XD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Luchy demiş ki:
XDXD ya başka işlerim vardı giremedim bu foruma XD çalışmalar bana ait yane hala inanamayanlar var buna şaşıyorum ayrıca ben çalışmlaramın çok da gzl olduklarını düşünmüyorum ki daha iyi olabilirler yane XD hoşgeldim tekrardan XD
hoşgeldin luchy mesajın başlığı çok tatlı bir isteğin olursa d.mod gibi kapılarımız ardına kadar açık bekleriz.com

güzel eserlerini bizlerle paylaşırsan harika olur hazır aklımda 3-5 fikir varken onlar için tasarım çalarım :P

Morwena

Buralıyım
woww :P çok güzeller fantastik games konusunda eserlerin var mıdır diye sorsam :wink1: ?

Jigsaw

Aileden
- Resim Silinmiş.

Bir tane de benden senin tarzında, Chi'nin güzelliğini ön plana çıkarmak istediğimden efekt yapmadım sadece renk tonlarını dengeledim. Hareketli yapmaya da vaktim yoktu. ^^

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt