Takımı
Besiktas
5 gün sonra lazer tedavisi ile sağ taraftaki gözümü düzeltmeye çalışacağız
Sağ taraf 5.5 Numara ve Tembellik var sonuç olarak lazer Tedavisi %25 ile Bulanıklığı geçire bilir
Ergenlik Dönemi Geçirildiği için kapama Tedavisi sonuç bulunmuyor lazer olmassa Tembelliği Tedavi edilmesi için teknolojinin gelişmesini bekleyeceğim . :cry:

1 Duanızı eksik etmezsiniz dimi frityusunuza
:cry:

Bunu Şaka olduğunun ilgiyi üzerime çekmek istediğimi düşünmeyin sağlık konusunda şaka yapılmaz . :oops:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
herşey istediğin gibi olacak :) bunu düşün inan gerisi zaten olur. inş tamamen düzelir rahatsızlığın

Takımı
Besiktas
Wax Whine demiş ki:
herşey istediğin gibi olacak :) bunu düşün inan gerisi zaten olur. inş tamamen düzelir rahatsızlığın
Ailem le beraber bizde bunun olmasını umuyoruz :roll:

Birazdan gideceğim son olarakda fazla kafana takma herşeyin elbet bir çıkış yolu vardır tekrar acil şifalar dilerim :muck:

Takımı
Besiktas
ExTrowe demiş ki:
Birazdan gideceğim son olarakda fazla kafana takma herşeyin elbet bir çıkış yolu vardır tekrar acil şifalar dilerim :muck:
Teşekkür ederim elbet bir çaresi bulunucaktır bu yüzden çok üzülmüyorum Sonuçta Teknoloji hızlı gelişiyor Yurt dışında çalışmalar başlamış . :think:

Ömrün boyunca şifa bulman dileğiyle bir Fatiha bir de Ayetel Kürs'i okuyorum sana:D
Yalnız sadece zor durumlarda dua etme olur mu :P

Takımı
Besiktas
DogukaaN demiş ki:
Ömrün boyunca şifa bulman dileğiyle bir Fatiha bir de Ayetel Kürs'i okuyorum sana:D
Yalnız sadece zor durumlarda dua etme olur mu :P
Normal günlerde de ediyorum, teşekkürler kardeş.

Endişe duyulacak bir şey yok. Tıp çook ilerledi artık. Sağlığına tamamen kavuşup aramıza tekrar katılacağına inanıyorum. :beer:

Yukarı Alt