arkadaşlar sbot old customer account nedir ? süreriz bi botmudur nasıldır olay bilgili biri benide aydınlatırsa memnun olurum sitede aradım açıklamasını ama bulamadım 3yıldır silkroad hayatımda hiç bot kullanmadım cahilim bu konuda ama şimdi öğrenmek istiyorum :confused1:

sbota üye olan kişi new customer olarak üye olur....
Şu anda new customer üyeliklere kredi yüklenemez... New üyelere yükleme açıldığı zaman kredi yüklerseniz, üyelik old customer üyeliğe dönüşür ve istediğiniz zaman kredi yükleyebilirsiniz...

Hyperion demiş ki:
Şu anda new customer üyeliklere kredi yüklenemez... New üyelere yükleme açıldığı zaman kredi yüklerseniz, üyelik old customer üyeliğe dönüşür ve istediğiniz zaman kredi yükleyebilirsiniz...
aslında şunu düşünmüştüm ben . şimdi bot olayına girmek istiyorum ve bana sbot old customer bot hesabı bul al birinden dediler bunun aytıntılarını bilmiyorum ben . normal kredili isrobotttan farkı ne 40,50 liraya birinden bi hesap alınca bida para harcamıyormusun buna vsvs sin:

trttrt demiş ki:
Hyperion demiş ki:
aslında şunu düşünmüştüm ben . şimdi bot olayına girmek istiyorum ve bana sbot old customer bot hesabı bul al birinden dediler bunun aytıntılarını bilmiyorum ben . normal kredili isrobotttan farkı ne 40,50 liraya birinden bi hesap alınca bida para harcamıyormusun buna vsvs sin:
isrobotta kredi yükleniyor... 2 saat başına 1 kredi gidiyor...

sbotta kredi dediğim şey aslında aylık :D 40 liraya alırsın... eğer içinde süre yüklü ise kullanırsın, değil ise 16 tl ye 1 ay süre yükletirsin

Sbot'a yükeleme yapabilmeniz için old cus. hesaba ihtiyacın var.
Hesabı ilk aldığında new cus. olur, o hesaba bot yüklediğinde ise o artık old olmuştur. Tabi new cus. yükleyebilmek için new cus. yüklemelerin açık olması gerekir ki şu anda kapalı.
- Resim Silinmiş.
http://www.bot-cave.net
Ps:
viewforum.php?f=568 burdan alabilirsin.
viewforum.php?f=622 burdan alabilirsin.
Ps2: İstesen elimde 1 adet Sbot Old cus. üyelik var 30 TL ye satabilirim. :P

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt