Gaia da Female/Male(Karar veremedim)

14723.gif
14722.gif
14733.gif
14737.gif

char tipi olarak bunlardan birini düşünüyorum.

Build olarak yüksek ihtimalle Warrior/Warlock yapıcam. şöyle gücü hissettiren bir isim lazım. yardım pls. 2 saattir kafa patlattım olmadı :D

SP Kasmaya başlıcam hadi biriniz güzel bişi bulsun.

Growes ne demek ki ? Türkçe olmaması daha iyi. aga kas pls aga 10k plslerden biraz olsun kurtulurum.

Growes doktor terimi hacım... ağırlık boy ile ilgili birşeydi güçlü kişilere taktıkları isim sanırım...

Partiye alırım seni :) ama benim saatler sana uyarmı bilemem. 1 kişilik yerim var partide. genelde onglarda günlük 5-6 saat civarı kalıyorum. rescim var. herşeyim var. bir isim bulamadım gitti yaw :)

tabi kasan char wiz olmayacak. wizardım ezik kaldı. akademi kasmaktan ona vakit ayıramadım. 87Hybrid Kasacak. çok yavaş değil ama wiz kadar da hızlı değil. benim vakit sorunum yok. pt de 5 akademi elemanı 1 benim warrior olacak tek slot boş :D

aslında Eu dan sıkılmıştım ama;
34k hp mi tek skill (12+23,5k Crit) ile alan bi warrior karşısında çaresiz kaldım :D devil dresinden tut da her şey var benim glavierde. ama kesemedim herifi. gerçi adamda (ArchoN)+9 vardı ama neyse konuyu dağıttık.

Bende Warrior Warlock açacağım eğer açarsam :D 10 numara bir build. Arkadaşın itemler +4 +5 adamın üseri full sun nerdeyse blade :D ama kaçıyor... gerisini sen hesap et iyi seçim...

benim aklımda
LadyBash, LadyDark(Bu var), AnathemA(buda var) vs. isimler geldi. Türkçe olarak Hatun koymayı düşündüm vazgeçtim :D Gabriel(Cebrail) düşündüm oda var. vs. vs. neler düşündüm neler ama bi türlü kafama yatan bi isim çıkmadı.

ustameen demiş ki:
benim aklımda
LadyBash, LadyDark(Bu var), AnathemA(buda var) vs. isimler geldi. Türkçe olarak Hatun koymayı düşündüm vazgeçtim :D Gabriel(Cebrail) düşündüm oda var. vs. vs. neler düşündüm neler ama bi türlü kafama yatan bi isim çıkmadı.
sen gel beni dinle :coffee:

puhhhahhaha adamdan yardım istiyoz isim buluyo kendi kullanıyo yaw :D bende LeoKenzo koyamda gör ^^

Çok zor oldu valla gecenin bi yarısı gaia da açacam diye herada açmışım charı. 2 sp kastım boşa gitti :) Leo ya pm atamayınca çakozladık olayı yoksa devam etcektim :)))

@Xantos yinede sağol. aklımdaki ismi koydum tezcanlılığımdan. ama henüz kasmaya başlamadım. daha güzel isimler çıkarsa neden olmasın dimi?

Yukarı Alt