Şimdi Benim 52lw Wizardım var Herada Ona toplam 350Silk Yüklettim ve Server Çok dolu olduğunda Loader kullanıyorum...(acaba Benim çarım Banlanırmı)
(Bot Kullanılmamıştır)

Şimdiden Teşekkür Ederim :)

Silk yüklediysen,bot kullanmadıysan bişi olmaz zannımca.Eğer banlanırsan Joymax'ın insafiyetine kalmış bişi. :D

Absence

Banlanmanın iki nedeni var
1- Bedava bot kullanmak
2- şanssız olmak (joymax ımız genelde atış poligonu gibi rastgele banlıo
(silk almanın artık kimseyi kurtarmıycağını resmen acıkladı adamlar)

kotakot demiş ki:
1- Bedava bot kullanmak

Ücretsiz botlardan banlanma ihtimali, ücretli botların banlanma ihtimali aynıdır!.
Ben yaklaşık 800-900 silk aldım agbot kullandım 2 ay agbot kullandım banlanmadım.
Onlar açıklasınlar silk alınca banlanma ortadan kalkmıyo diye ama eskik açıklıyorlar, belirli bir düzey var 750 gibiydi sanırım bu sınırı geçince banlanmıyorsunuz.
(Peri, avatar vs vardı)

Absence

rido.cw demiş ki:
kotakot demiş ki:
1- Bedava bot kullanmak

Ücretsiz botlardan banlanma ihtimali, ücretli botların banlanma ihtimali aynıdır!.
Ben yaklaşık 800-900 silk aldım agbot kullandım 2 ay agbot kullandım banlanmadım.
Onlar açıklasınlar silk alınca banlanma ortadan kalkmıyo diye ama eskik açıklıyorlar, belirli bir düzey var 750 gibiydi sanırım bu sınırı geçince banlanmıyorsunuz.
(Peri, avatar vs vardı)
Ücretli botla anlaşmayı kim yapıo zannediyorsun joymax yapıo ben 2 senedir isro bot kullanıyorum silk sadece birkere yukledim ama blocklanma gibi bir olayla karşılaşmadım
ayrıca sen diyorsun ki 750 silk gibiydi daha ondan emin değilsin tabikide daha once sınırlamalar vardı joymax silk payına gore sınıflandırır o an belirlenen bir silk altındaki uyeleri tehlikeli sayar sonra sıralamada altta kalanları banlardı. Şimdi iş değişti birkaç forum gezsen zaten bole bir cevap vermezdin. Tbot veya İsrobot crack kullananların coğu ve bazı paralı bot kullananlar hatta hiçbir suçu olmayanlarda banlandı. daha sonra bir bolumune karakterler geri verildi ve bu arkadasların %70-80i duzenli silk alıcısıydı tanıdığım ayda 800-900 silk alıpta banlananlarda var

@kotakot -1

Beleş Bot - Ücretli Bot farketmiyor, Cracklerin farkedilmesinin sebebi eski sürüm botlar olması ve clientlerı eski sürümleri ile değiştirmek zorunda olmak, Server kolaylıkla ayırt ediyor.

Ban Riski Olarak (örnek)

agBot(beleş) = T-Bot(paralı) = iSrobot(paralı)

Silk Alma hangisini kullanırsan kullan,

Sonuç ===> Ban

Prestij

Tanınıyorum
Crackli Clientless,Bot kullanmadığın ve goldbot lar gib kasıpta çok ilgi çekmediğin sürece birşey olmaz, biraz şans işi, silk almak faydasız, 700+50 silk alan arkadaşım banlandı :wink1:

invaders

Bilgiliyim
silk almayla ban yemenin bi alakasının olmadıgını joymaxın açıkladıgını söyliyolar

NuK3R_3 demiş ki:
silk almayla ban yemenin bi alakasının olmadıgını joymaxın açıkladıgını söyliyolar
söylüyor SAdece bi uygulama yok Anca 5 kişi banlar Kafadan BAnladık DErler Charıma 400 silk yüklemiştim beleş botla 2 ay kasmıştım.Bi sorun olmadı ama Char soyuldu o ayrı Konu :thumbsup:

JOymax neden Ekmeğine TAş koysunki :think:

tamamen şans diyorum ben isro bot kullanarak 80 lvl e kadar kasdım sora 550 silk aldım:) 88 e kadar kasdım sora bırakdım şimdi tekrar başladım son 2 haftadır felan oynuyorum bu sefer sbot aldım şuan 91 e doğru gidiyor hala banlanmadım banlansam da sorun yok gizli sorumun cvb ını unuttum puauhauhauaha

Ağzı olan konuşuyo neye dayanarak söylüyorsunuz bunları ?
Paralı bott kullanan Silk yükleyen az yada çok Banlanma olasılıgı %0 Aksini söyleyen yalan söyler bizim server herkez sro isro tbott paralı bot banlanmaz bu botu çalışmasına müsade eden zaten joymax.İstese 1 pach ile bütün botlar çalışmaz hale getirirler.
Para lı bot kullan silk almasanda olur banlanmaz kimse LOADER PK2 VS.VS BUNLARDAN YERSİN BAN ANCA :)

5 Yıllık tecrübeme dayanarak konuşuyorum şimdiye kadar elimden 100 fazla char geçti.Bişey biliyorum da söyledim kimsenin içine kurt düşürmeyin bilip bilmeden.Yanlışım varsa buradan değil msn yazın mailto:[email protected]

NuK3R3 demiş ki:
Onu Külahıma Anlatsınlar.. :P
Joymax'ın o Açıklamasının Sebebi Bot Kullanımını Fix'lemektir.
Ama Joymax Para Kazandığı Kredi Kartını Çöpe Atmaz :mrgreen:

arkadaşım şunu söyleyebilirim artık silk aldım ban yemem diye düşünüyosan hyanılıyosun joymax sil kin kimseyi kurtarmayacağını resmen açıkladı bota gelirsekte o biraz şans işi ben 1 ay 24 saat boyunca full kullandım banlanmadım (dediim gibi şans işi)

Yukarı Alt