pfffffff

Aileden
Jigsaw yanlış düşünüyorsun.Varmı öyle birşey yaw.Adam pm den küfretsin biz yöneticiler pm lerinize karışmıyoruz diyerek adama gık demeyelim.Öyle iş olmaz bende olsam o dakka silerdim hesabını...

TrowZeeN

Öğretiyorum
ElazigLee demiş ki:
Jigsaw yanlış düşünüyorsun.Varmı öyle birşey yaw.Adam pm den küfretsin biz yöneticiler pm lerinize karışmıyoruz diyerek adama gık demeyelim.Öyle iş olmaz bende olsam o dakka silerdim hesabını...
dogru sölüosun. ben adminlerden birine pm ile küfretsem ban yemicekmiyim yani? kesinlikle bu forumda hangi yolla olursa olsun küfreden ban yemeli

pfffffff

Aileden
Seni ben en az 30 kere banladım trowzeen.hesabını kim açıyor kardeşim senin.banlanma sebebinde küfür biliosun.ayrıca birazdan gene banlanacaksın !

TrowZeeN

Öğretiyorum
ElazigLee demiş ki:
Seni ben en az 30 kere banladım trowzeen.hesabını kim açıyor kardeşim senin.banlanma sebebinde küfür biliosun.ayrıca birazdan gene banlanacaksın !
hayda yeter kardeşim o eskidendi :mrgreen: şimdi yok öle bişe

belirsizzzzz

Aileden
Benimde eski üyeliğim de Ö.m den küfür etmişlerdi.Şikayet et butonuna basmıştım.Ama ozaman adam hala ediyordu.Bir konu açtım ben gidiyorum adam bana kufur ediyo hiçbirşey yapılmıyo diye extraloob beni banladı :mrgreen:

Liu

rank8
Eski defterleri karıştırmayalım ben unuttum onlar ^^ hatırlatmayın bana benim ne biçim bi kişilik olduğumu -.-'
Ps:Tekrardan özür diliyorum...

StarkDrache

Bilgiliyim
stalebug demiş ki:
StarkDrache demiş ki:
Şimdi Ben İstersem Eğer Bi Mod Veya Admine Küfür Etsem Ama Pm'den Ne Yani Hiç Ceza Almıyacakmyıım.
Saçma....
Durduk yere nie birine küfür edesinki + küfür etmenin bi anlamı yok bence :?
Sadece Sitede Bi Esklik Vardı Onu Vurgulamak İçindi Ama Admin El Attı Sonunda :curtain:

Yukarı Alt