t1907 demiş ki:
Beyler oyunda 3174 adlı bi serefsiz brazilyalı war Hem turklere gay dedi hemde allah a küfür etti 90 lw sword shiledl elinde +3 war Yuksek lwlardan rıca ediyorum kesmelerini
herkes ediyo bu arada bizim guilde gelicektin dimi sen ya Crying or Very sad unutttum galiba seni kusura bakma Crying or Very sad

Boşver kendi cezasını ilerde alır kendi inanmıo galiba Allah'a bırakın kardeşim ne gereği var bu kadar kasmanın biz anlatırız güzellik dolu dinimizi gerisi onlara kalmış Wink

t1907 demiş ki:
Beyler oyunda 3174 adlı bi serefsiz brazilyalı war Hem turklere gay dedi hemde allah a küfür etti 90 lw sword shiledl elinde +3 war Yuksek lwlardan rıca ediyorum kesmelerini
Nedendir bilmem ama yabancıalrda türk düşmanlığı var...Dün Guild savaşı yapıcamız sıra adamalr savaştan kaçıp globallerle bize hakaret etmeye başlkadılar..Bi globaL şöyleydi: all turks scammer,,gay..Bıtch Evil or Very Mad

Bu bir gizli dildir ki ruha dolmakta Kızıl havalar
Yaw nie genelleme yapiosnki 1 brezilyali war die hepsine lanet okuyorsn.Bak işte oda 1 türk yüzünden böyle şeler söylemiştr sana.Ya kesin itemini çalmiştr yada charini soymustr birisi.bn olsam bnde söverdim öle birşey yapana Sen o küfretti diye lanetler okuyorsan o Daha kötü bi durumda elbet küfreder

ya ezilenler ya da yenemeyecek olanlar küfür eder arkadaşlar millet ne derse desin siz Allah'ınızı ve dininizi seviyorsanız aldırmayın Allah cezasını verecektir onların bu gün olmaz bir hafta sonra olmaz elber olur siz oyununuza bakın ezikle ezik olup küfür etmeyin

BøBa demiş ki:
Yaw nie genelleme yapiosnki 1 brezilyali war die hepsine lanet okuyorsn.Bak işte oda 1 türk yüzünden böyle şeler söylemiştr sana.Ya kesin itemini çalmiştr yada charini soymustr birisi.bn olsam bnde söverdim öle birşey yapana Sen o küfretti diye lanetler okuyorsan o Daha kötü bi durumda elbet küfreder
+1 Wink

sleepydragon demiş ki:
ya ezilenler ya da yenemeyecek olanlar küfür eder arkadaşlar millet ne derse desin siz Allah'ınızı ve dininizi seviyorsanız aldırmayın Allah cezasını verecektir onların bu gün olmaz bir hafta sonra olmaz elber(düzelteme elber=elbet) olur siz oyununuza bakın ezikle ezik olup küfür etmeyin
+1907 :mrgreen:

sleepydragon demiş ki:
ya ezilenler ya da yenemeyecek olanlar küfür eder arkadaşlar millet ne derse desin siz Allah'ınızı ve dininizi seviyorsanız aldırmayın Allah cezasını verecektir onların bu gün olmaz bir hafta sonra olmaz elber olur siz oyununuza bakın ezikle ezik olup küfür etmeyin
+1905

Jigsaw

Aileden
t1907 imkanım olsa seni ve senin gibileri (Bkz. Adolf Hilter, Bkz. Küfür ettiğini söyleyen yabancı) öldürürdüm..

Jigsaw demiş ki:
t1907 imkanım olsa seni ve senin gibileri (Bkz. Adolf Hilter, Bkz. Küfür ettiğini söyleyen yabancı) öldürürdüm..

Ne dediğin i anlamadım ama galiba kotu bişi söledin tmm osama netsin küfür annandan girip sülalenden cıksın oke mi oldumu gonlun

arkadaşlar yeri degil ama kusura bakmayın içinizde oyunda olan varmı acillll Crying or Very sad

zamanında hepsini yerle bir ettik ya ondandır TÜRK asilliği war soyumuzda

Türk'lere küfür eden herkese kıl oluyorum Evil or Very Mad Evil or Very Mad hepsinin ALLAH belasını versin! Ayrıca MHP1453 guildide Türk'lerle arası iyi değildir o kadar döneklerki zamanında uruyu bana söylemeyip alman birine söylemişlerdir niye söylemediniz diye soruncada küfür ettiler Evil or Very Mad ve ayrıca almanyada oturan Türklere söylüyorum yabancılara Türkce küfür öğretmeyin!!! bize dönüyor onlar! Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Bende sen Turklere lanet olsun dedin sandım.Hemen klavyeme sarılmıştım...:lol:

Siz oylelere aldırmayım.Onlar eder eder bıkar.Obur tarafta alırlar cezalarını...

Yukarı Alt