SonSAHNE

Bilgiliyim
Ben Burdaki arkadaşları Çok süper ötesi ps ciler bilirdim. Ta ki ark ı görene kadar :lol: size lafım yok sizde süpersiniz ama çok şaşırdım :lol: sizde en çok beğendiğiniz fotoları koyarsanız sevinirim..
Arabanın orjinal hali Berbattı üstü kapalıydı bide öğretmio :lol:
Altta arabanın kırmızı halide var...

Created By OzzY_KozzY ( emeğe saygı Wink )

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu tarz çalışan birçok Türk arkadaş var çocuklar güzel işler çıkartıyorlar yabancıları zati hiç saymıyorum adamlar uçmuşlar lakin bir tane de ben yapacağım ilk boş vaktimde Cool

SonSAHNE

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
bu tarz çalışan birçok Türk arkadaş var çocuklar güzel işler çıkartıyorlar yabancıları zati hiç saymıyorum adamlar uçmuşlar lakin bir tane de ben yapacağım ilk boş vaktimde Cool

o.O heyecanla bekliyorum :lol:

SonSAHNE

Bilgiliyim
BaD_BoY demiş ki:

araba dandik normalde o baya çalıştı bu hale getirdi :lol:

hatta bu arkadaşım yarışmayada girdi tv8 de :lol: hile karıştı siteden oylanıo die biz hileyi sonradan çaktık uğraştık ama onlar kadar zamanımız olmadı :lol:

SonSAHNE

Bilgiliyim
bnde yok sordum oda silmiş ama eğer inanmıyorsan okulda söyliyeyim yaptıklarından bi tane daha gönderim...

Bizim ve bu arkadaşın çalışma türleri farklı...

Mesela 2 tane doktor var biri diş doktoru biri cerrah ikiside birbirinin işini yapmakta zorlanır fakat bunların derslerini veren siteler vardı yani sanal modifiye dersleri...

SonSAHNE

Bilgiliyim
Ronin demiş ki:
Bizim ve bu arkadaşın çalışma türleri farklı...

Mesela 2 tane doktor var biri diş doktoru biri cerrah ikiside birbirinin işini yapmakta zorlanır fakat bunların derslerini veren siteler vardı yani sanal modifiye dersleri...

sende haklısın ama dediğim gibi en çok gözünüze hoş gelen resminizi paylaşın bi görsel şölen olsun :lol:

Yukarı Alt