Arkadaşlar SBOT X-Y olayından bir sorunum var.

X-y ayarladım bot kasma yerine gitti (jangan cave b3) tam kasma yerine gelince return bastı , bunu ardı ardına 3 kere tekrarladı:( ne Yapmam gerekir return basmaması için ?

innfusserabLe demiş ki:
Arkadaşlar SBOT X-Y olayından bir sorunum var.

X-y ayarladım bot kasma yerine gitti (jangan cave b3) tam kasma yerine gelince return bastı , bunu ardı ardına 3 kere tekrarladı:( ne Yapmam gerekir return basmaması için ?

settings sayfasının ekran görüntüsünü koyar mısınız ?

ayrıca başlığı da küçültün lütfen

Kasma alanına gittiğinde get current i tıklayıp z koordinatını da almasını sağladınız mı?

Ayrıca return çekiyorsa alamadığı,eksik yaptığı birşey vardır.

Sbot return çekerken ki halinin buraya ss ini koyarmısınız?

hep return hep return hep return :( deli oldum off :(

Settingsden Ss..
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Assos
Takımı
Besiktas
En önemli yerleri atlamışsınız .. O Settings 'te Back Town Settings var .. Ordaki ayarlara tick koyuyorsunuz ve karşılarına 0 yazıyorsunuz büyük ihtimal lakin sbotta sıfır işlemiyor ve bot sürekli town gidip geliyor .. En az 1 yaparsanız onları sorununuz ortadan kalkacaktır 8)

PS : Pick Settings 'te sanırım toplamasını istiyorsunuz fakat Pick Delay işaretleyip 1000 yapmazsanız hiç bişey toplamaz ... (Bu da extra bir bilgilendirme)

Toxicated demiş ki:
En önemli yerleri atlamışsınız .. O Settings 'te Back Town Settings var .. Ordaki ayarlara tick koyuyorsunuz ve karşılarına 0 yazıyorsunuz büyük ihtimal lakin sbotta sıfır işlemiyor ve bot sürekli town gidip geliyor .. En az 1 yaparsanız onları sorununuz ortadan kalkacaktır 8)

PS : Pick Settings 'te sanırım toplamasını istiyorsunuz fakat Pick Delay işaretleyip 1000 yapmazsanız hiç bişey toplamaz ... (Bu da extra bir bilgilendirme)
Pick Delay i işaretlemeye gerek yok o topluyor gene toplayacağını :beer:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Hıı iyiymiş o zaman :P Ben o seçilmesse toplamıyor diye biliyordum ..

PS : Öğretirken öğrenmekte güzel birşey :P Thx volkan.ka :muck:

Yukarı Alt