Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Gameworld

Bilgiliyim
bLaster demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
bLaster demiş ki:
Çogu yabancı ülkelerde Gaziler aylık 2-3 bin arası alırken türkiyede sadece 90 tl alıyorlar nekadar yazık dimi türkiye gibi geri kalmış ülke olmak çok kötü
Aslında fazla geri kalmış bir ülke değil ama çok yanlış bir şekilde yönetiliyor.Yöneticiler sadece kendi çıkarlarını düşünüyor :roll:
Şöyle bir politika izleniyor ülkemizde dikkat ederseniz nüfüs cüzdanınızın son rakamı her zaman çifttir. ben çogu kişide karşılaştırdım hep çift tekler kime gidiyor diye düşündüm bürokratlara gidiyor diye düşünüyorum buda bizim 2. sınıf vatandaş oldugumuz anlamınamı geliyor ? belki ancak ülkemizde başbakan yada bakan yada millet vekili olmak demek paraları hortumlamak her türlü yolsuzlugu yapmak demek yapmıyan 1 kişi nadir vardır mecliste :) o yüzden ülkemiz kötü durumda demektasi tam uygulanmıyor eşitlik nerde acaba ?
Bu yorumdan sonra yazma gereği duydum
İşte milletimiz nasıl kandırılıyor bazı doğulu vatandaşlarda tek rakam bize veriliyor tc noda biz 2.sınıf oluyoruz derdi lakin benimde doğum yerim elazığ ama bendede çift :P
Bunlar hurafe :wink1:

hurafe diyelimde tekler nereye gidiyor hep çift veriliyor. düşündürücü

bu yönetim bi daha başa gelirse yaşanmaz bu ülkede pkk yı içimize soktular kahrolsun böyle devlet

kilidi açmayalım

BR izin verdi

extraloob says: siyaset meclisin işi

siz siyaset yapmıyorum sanıyorsunuz okudum aşmışsınız bile

Gazi'ye Yüce Allah'tan rahmet, tarihini kulaktan dolma bilgilerle öğrenen gençlerimize de farklı farklı kitap,ansiklopedi, dergi,makale okumalarını sonrasında Yüce Rabbimin onlara bahşettiği akıllarını kullanıp kendi doğrularını bulmalarını temenni ederim

/locked.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt