Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bahar Temizliği >>> EXL Party Model Style 2

Önemli bir duyuru yapmak istedim ve bunu halka hitap gibi yılda 4 kere yapacağız artık, Bahar Temizliği >>> EXL Party Model Style 2 tarafımdan yapılmaktadır bundan sonra ki 3 tanesinin yapımcısı farklı kişiler olacaktır.

Bahar Temizliği nedir ?

Sitemizde yer alan zararlı kişiliklerin sitemizden arındırılmasıdır (virüslü içerik paylaşanlar vb.)
Sitemizde ki bakım ve iyileştirme çalışmalarıdır (daha hızlı bir extraloob.com için)
Sitemizin güncellenmesi, yenilenmesi ve yeniden yapılandırılmasıdır.
Sitemizin Özel üyeliklerinin vb. üyeliklerinin alımlarının açılmasıdır.
Rütbe Up-Down mevsimidir.

5 ana maddeden oluşam Bahar Temizliği Cuma günü 06 March 2009'da başlayacaktır, bilginize sunarız.

Saygılarımızla,

Aslında ben topike girerken şu gereksiz konuları hortlatıyorlar bu tarz konuların silemeceğini düşünmüştüm bu bayram temizliği gibi olmuş :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
_FireMaN_ demiş ki:
Aslında ben topike girerken şu gereksiz konuları hortlatıyorlar bu tarz konuların silemeceğini düşünmüştüm bu bayram temizliği gibi olmuş :thumbsup:
ben ailemde her bahar bunu gördüm annemler teyzemler anneannem toplanırlar bahar temizliğine kalkarlardı sonraları bende bunu odamı temizlemekle devam ettirdim ve şimdide http://www.extraloob.com'a uyarladım nasıl güzel olmuşmu :D

Zaten bizim için http://www.extraloob.com evin bir odası mevsimlik temizlikde bu odayıda boş geçmek olmaz. Değişiklik herzaman güzeldir ama önemli olan bu siteye takılan arkdaşların bundan en iyi şekilde faydalanması.

ps : Görselde Müthiş Hacım :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gözünde hatunlara kayıyor hemen güzelim biz operasyon diyoruz sen hatun diyorsun hoş hatuna da araya biz iliştirmişiz ya neyse :P

Gelen bahar ve yapacagımız temizlik hayırlı olsun :D nice baharlara :P

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Hayırlı olsun gerçektende gerekli artık bahar temizliği belirli aralıklarlada yapmanız çok güzel olucak görselde yakıyor 8O :kalp:

Yukarı Alt