Mekan : Shaman
Zaman : 23 Temmuz 2009 Perşembe Saat 13:40
Olay : Kalenin El değiştirmesiyle Server checke girmişti tamda o sıra hotandaydım. isuya koştum ama çok geç kalmıştım.. Şansımı Deneyip Lord'a gittim.. %60 hpde Shamanda BraveSolider Buldu Pek uzak sayılmazdım Zerkleyip Koştum Sbot Sağolsun Seçti Yarkanı.. Sonrası Resimde ^_^

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

BaSoryong

Buralıyım
Tebrikler.. nekadar basit olmustur sımdı 99 lv zerk tamadır ılk 80x qeldı günleri hatırlıyorum taklamakana arenaya dolusmustu millet Lordu beklerdik ne eu war nede baska bısı bı cıkardı lord arena mezarlıga donerdir =) Sımdı hıc bırı olmuyor ol res al ol res al eskı zevkı kalmadı artık =)

CryBe4Die demiş ki:
Tebrikler.. nekadar basit olmustur sımdı 99 lv zerk tamadır ılk 80x qeldı günleri hatırlıyorum taklamakana arenaya dolusmustu millet Lordu beklerdik ne eu war nede baska bısı bı cıkardı lord arena mezarlıga donerdir =) Sımdı hıc bırı olmuyor ol res al ol res al eskı zevkı kalmadı artık =)
tam içimden geçenleri söylüyorsun. nerde o eski günler :coffee:

Sağolun
Shocked demiş ki:
NonStop@ demiş ki:
TebrikLer ^_^ , KolayMı Setsiz Kesmek Cidden kolaymı ? Gitte bir dene.. %60 hpde bulup 2 kişiyle başka ptden alabilmek kolaymı?
bi chn bowa sahipsin %60 da başka ptden 2 kişiyle almışsın Kolay olmalı bee :curtain:
Chine Bowa sahibim 99 LvLim 94 bowum war şapkam talismanım yüzüklerim yok setimde blue yok
Normaline göre %60-70 daha az vuruşlarım... Gerisine başka bişe demiorum

NonStop@ demiş ki:
Sağolun
Shocked demiş ki:
NonStop@ demiş ki:
TebrikLer ^_^ , KolayMı Setsiz Kesmek Cidden kolaymı ? Gitte bir dene.. %60 hpde bulup 2 kişiyle başka ptden alabilmek kolaymı?
bi chn bowa sahipsin %60 da başka ptden 2 kişiyle almışsın Kolay olmalı bee :curtain:
Chine Bowa sahibim 99 LvLim 94 bowum war şapkam talismanım yüzüklerim yok setimde blue yok
Normaline göre %60-70 daha az vuruşlarım... Gerisine başka bişe demiorum
ama sizin party'dede senin dışında 5 kişi daha var pt gerçekden çok önemli.
Haksız yere kessen adın yazmazdı haketmişsin.Haksız yere kestin demiyorum :wink1:

Yukarı Alt