jumper

Öğretiyorum
pazartesi sabahı doktorun soledigine gore 3 civarı kalp krizi gecirmiş yatakta ölü bulduk :cry: :cry:

ama olayın sole bi yonu vardı hic inanmasam da babannem hep anlatırdı gencken bi falcıya gittim bana 23 subat 2009 da ölcen dedi derdi olmaz ole sey derdik ama oldu tam dedigi gun kalp krizi gecirdi :cry: 78 yasında hayata gozunu yumdu -- ve ilkkez ben babamı aglarken gordum :cry: aklımda hep guclu erkek dayanıklı adam olarak bildigim babam aglıyodu :cry:

yazmak istedim eger kirlilik alarak dusunuyorsanız silebilirsiniz :cry:

jumper demiş ki:
pazartesi sabahı doktorun soledigine gore 3 civarı kalp krizi gecirmiş yatakta ölü bulduk :cry: :cry:

ama olayın sole bi yonu vardı hic inanmasam da babannem hep anlatırdı gencken bi falcıya gittim bana 23 subat 2009 da ölcen dedi derdi olmaz ole sey derdik ama oldu tam dedigi gun kalp krizi gecirdi :cry: 78 yasında hayata gozunu yumdu -- ve ilkkez ben babamı aglarken gordum :cry: aklımda hep guclu erkek dayanıklı adam olarak bildigim babam aglıyodu :cry:

yazmak istedim eger kirlilik alarak dusunuyorsanız silebilirsiniz :cry:
başın sağolsun benimde 2 hafta önce 86 yaşında annemin babası vefat etti
Ps: öLenle ölünmüyor hayat herşeye rağmen devam ediyor

jumper

Öğretiyorum
sagolun evet olenle olunmuyo işte ama simdi koydeki o ev bom olcak be gittigimde torunum diye sarılan o yasına ragmen usenmegip bizim icin fırınlarda pide lokum yapan ninecik olmucak işte

Windy

Başın sağolsun.Erkek ağlamaz diye kim diyorsa yalan söylüyor,acı ne erkek ne kadın dinliyor.

Okadar kötü birşeyki,herkes ölsede sen yaşıyorsun,hayat inadına devam ediyor,ölenle ölünmüyor...

İnasnın ölceği günle evleneceği gün değişmezmiş fala inanırım.Benimde babannem şu an yoğun bakımda çok kötü bir durum.
Allah kolaylık versin.

JbS

rank8
basın saolsun kardes

ps: bende 31 ocak sabahı dedemi kaybettim dediginiz gibi ölenle ölünmüyor hayat dewam ediıyor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
jumper demiş ki:
sagolun evet olenle olunmuyo işte ama simdi koydeki o ev bom olcak be gittigimde torunum diye sarılan o yasına ragmen usenmegip bizim icin fırınlarda pide lokum yapan ninecik olmucak işte
Bende ne kadar babannemle anneanem'e uzak olsamda ayda yılda bir gitsemde gittiğimde benim için yaptıkları uğraşlar yüzündeki gülücükler torunum diye sarılmalar hiç aklımdan çıkmıyor , çok geçmiş olsun :cry: :|

jumper

Öğretiyorum
jumper demiş ki:
sagolun evet olenle olunmuyo işte ama simdi koydeki o ev bombos olcak be gittigimde torunum diye sarılan o yasına ragmen usenmegip bizim icin fırınlarda pide lokum yapan ninecik olmucak işte

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
başınız sağolsun diyorum.

bende bir kez annen ameliyat olduğunda hastahanede aynı odada kalan bir kadın vardı annem beni çağırdı gel dedi bak bu abla falcıymış kağıtlardan fal bakıyormuş sende kumarı seversin takıl dedi hadi canım falan dedim ablaya kartlarla bir fal baktırayayım dedim halen tüylerim diken diken olur 3 tane şey söyledi ama kaale alınacak ciddiye alınacak gibi değildi hadi hacım da diyemedim saygımdam aradan 5-6 yıl geçti o 3 olay oldu ve direk o an aklıma geldi aklım gitti gitti geldi başladım o kadını aramaya başka fallar daha baktıracaktım ki ablaya halen ulaşamıyoruz :S

Ps : o gün bugündür fala inanırım ama bir kere test ettirmem lazım kişiyi :D

hocam öncelikle başın sağolsun .
Ama şunu düşünmeden edemiyorum ;falcının söyledikleri babaanneni çok etkilemiştir. babaannen o gün kendini öleceğine çok inandırdığı için ölmüş olabilirmi şöyleki bir şeye çok inanırsanız o gerçekleşir, belki babaannen o gün öleceğine gerçekten inandı ve korktu o korkunun etkisiyle bi kalp krizi geçirdi. sadece bi düşünce kızma lütfen ....

WindTalker demiş ki:
Başın sağolsun.Erkek ağlamaz diye kim diyorsa yalan söylüyor,acı ne erkek ne kadın dinliyor.

Okadar kötü birşeyki,herkes ölsede sen yaşıyorsun,hayat inadına devam ediyor,ölenle ölünmüyor...

Kemalist demiş ki:
jumper demiş ki:
Bende ne kadar babannemle anneanem'e uzak olsamda ayda yılda bir gitsemde gittiğimde benim için yaptıkları uğraşlar yüzündeki gülücükler torunum diye sarılmalar hiç aklımdan çıkmıyor , çok geçmiş olsun :cry: :|
Aynen :| Başın sağolsun bu arada... :cry: :cry:

başın sağolsun, ailenin en büyüklerinden ne de olsa. acı her zaman büyük olur :| :(

Yukarı Alt