- Resim Silinmiş.

çok hoşuma gittide, siteye koyayım dedim :P

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

BaSoryong

Buralıyım
mavii demiş ki:
Glo oldumda rengi kaldı :santa: ayrıca benim nickim yazılışıyla anlamı bir olmayan kelimelerden. mavi dışardan bakanlar için bir renk adı ama benim için bir yaşam tarzı. Küçüklüğümden beri dinlediğim 1 grup var adı düş sokağı sakinleri. Sevgili murat abilerim şarkılarında mavi kelimesini çok kullanır bir gün hayallerimi gerçekleştirdim ve onlarla turneye çıktım askerlikten evel, her şarkınızda bir mavi nedir bu dediğimde bu bizim yaşam şeklimize verdiğimiz isim demişti. O gün bugündür heryerde nickim mavidir. Anlamı sandığındanda derin :)) ama kabul ediyorumki bir online oyun için tercih edilecek bir nick değil ama başladığımda buralara kadar ilerleyeceğimi tahmin etmedim bu kadar kasacağımıda. Dışardakiler ne olduğunu bilmeselerde senin için anlamı olan bir isim taşımak yaptığın işi dahada güzel yapmanı sağlayan birşey. Çok romantiğimdirde burdada hatun yok :mrgreen: Şimdide İclal Aydın'dan bir şiir var sırada :santa:
mavii nin sırrınıda öğrendik cool2: Hocam yorumlarına bakıyorum'da sanki Edebiyatcı gibisin yazdığın yazılar insanları etkiliyor :P :lol:

Yukarı Alt