Savaş için Doğmak anlamına gelen guild ismimizle Saturn Server'ının Seçkin guildlerinden biri olduğumuza inanıyorum...

Server içinde Born2Fight Guildi veya Born2Fight Guild üyeleri için bir allahın kulu kötü söz Söylenmemiştir. Bizleri tanıyanlar zaten tanıyorlar.. Tanımayanlar ise zamanla tanırlar...

Born2Fight Guildinde Bencillik denen bir düşünce yoktur olamazda...

Yönetim Kadromuz Herdaim yardım sever ve tum guild uyelerine yardımcı olarak Görevlerini başarıyla ve Hakkını vererek yerine getirmektedirler..

TaRHaN
___ZaGoR___
HuSo
_BaRo_
AkmiRa ( Eski _HaLLoWeeN_ )
PysCh0KiLLeR
x__AnGeL__x

ve tum Born2Fight üyeleri olarak Saturn Serverında Oyunun Dostluk icinde oynanmasını dileriz...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
başarılar dilerim.

LvL 90 ile beraber yeni açılan servera 3 ay sonra girecek kişiden :twisted: :mrgreen:

extraloob demiş ki:
başarılar dilerim.

LvL 90 ile beraber yeni açılan servera 3 ay sonra girecek kişiden :twisted: :mrgreen:
90 lvl ile açılacak gaea mıydı neydi . acıldıktan 3 ay sonramı başlıcan :?

bannedddd

Buralıyım
Cidden her açıdan süper bir guild. Bir zamanlar ben de aranızda bulunmuştum ve çok da keyif almıştım. Hepinize selamlar, özellikle de Rahmi'ye.

Rational. :wink1:

Harmonia demiş ki:
Cidden her açıdan süper bir guild. Bir zamanlar ben de aranızda bulunmuştum ve çok da keyif almıştım. Hepinize selamlar, özellikle de Rahmi'ye.

Rational. :wink1:
evet can güzel günler geçirmiştik unutmayız o günleri...tüm dürüst insanları bekleriz guildimize Reign0fFire unionuna sevgiler ?!!!!!!!

Apt

rank8
TaRHaN demiş ki:
Savaş için Doğmak anlamına gelen guild ismimizle Saturn Server'ının Seçkin guildlerinden biri olduğumuza inanıyorum...

Server içinde Born2Fight Guildi veya Born2Fight Guild üyeleri için bir allahın kulu kötü söz Söylenmemiştir. Bizleri tanıyanlar zaten tanıyorlar.. Tanımayanlar ise zamanla tanırlar...

Born2Fight Guildinde Bencillik denen bir düşünce yoktur olamazda...

Yönetim Kadromuz Herdaim yardım sever ve tum guild uyelerine yardımcı olarak Görevlerini başarıyla ve Hakkını vererek yerine getirmektedirler..

TaRHaN
___ZaGoR___
HuSo
_BaRo_
AkmiRa ( Eski _HaLLoWeeN_ )
PysCh0KiLLeR
x__AnGeL__x

ve tum Born2Fight üyeleri olarak Saturn Serverında Oyunun Dostluk icinde oynanmasını dileriz...
Sizin guildde ''HAYKO_CPKN'' bu gerizekalı bugün onu ctf de öldürüyorum diye ana bacı küfür ediyodu.Neymiş aynı uniondamışızda öldürmücekmişim.Sonra benide geçti tüm ihtiyarlar guildine küfür etmeye başladı.

oyunu şu anlık bıraktık ama geri dönünce gene 1 numaraya taşıyacaz guildi.guild hala yıkılmadı ayakda gene muhabbetlerin eksik olmadığı bir guild herkeze sevgiler...

Yukarı Alt