Takımı
Galatasaray
Senin için youtubeda 50tane video izledim :D vallaha yok

bro B grade wep elix var ama sen görmemissindir :curtain: mercuryde su an'a kadar 3 tane cıktı ve satıldı.Kimlerin aldıgını bilmiyorum&o zamanlar ss alma geregi duymadıgım icinde resim yok :nod:

ps:Ama var yani,canlı kaynak var bak burda :nod: :mrgreen:

Saturn'de bir defa gördüm, düşüren ya kendi kullanıyordur ya da tanıdığa satıyordur...

Majestic demiş ki:
kanıtmı istiyorsun sıkı dur senin için girdim servere ve buldum istediğini. :D
oooooooooo :mrgreen:

B grade WEAPON elixir, SOX olmayacak.
yada +2 basılmış SOX olmayan bir weapon resmi istiyorum :wink1:

Majestic demiş ki:
anasını satayım yaaaaaaaaaaa.Wepon B grade'nin resmini almayı unutmuşum pofffffff.O da vardı bunun resmini aldım diye biliyordum almamışım. :/
herkes aynını diyor, bence herkes gördüğünü sanıyor ve yanlış hatırlıyor :mrgreen:

Cryolite demiş ki:
Majestic demiş ki:
anasını satayım yaaaaaaaaaaa.Wepon B grade'nin resmini almayı unutmuşum pofffffff.O da vardı bunun resmini aldım diye biliyordum almamışım. :/
herkes aynını diyor, bence herkes gördüğünü sanıyor ve yanlış hatırlıyor :mrgreen:
+1905

googlede bile bulamazısınız bence joymax B grade weaponu unutmuş makara:

Cryolite demiş ki:
Majestic demiş ki:
Çok pis moralimi bozdu topic bulucam inş olympus'da bir daha ss alıcam :mrgreen:

Yukarı Alt