cumartesi gününde itibaren charım oyuna girer girmez kapanıyor ve ekran kartı hatası geliyor her yolu denedim her pc de fakat açılmıyor başka charları açıyor sadece benim charda atıyor ve ekran hatası veriyor

help me pls

ban olmamıştır bence eger olsa idi zaten oyuna girmesine izin vermezdi

Bu bi tanıdıgımın başına geldi.
Chara giriyor ve 5dk sonra dc yiyor. Başka bi charla giriyor onunla durabiliyor.
Dc yiyen char en sonunda Hacklendi Rolling Eyes Inş. seninki öle bişi değildir kahvekeyfi

aynısı bende de vardı silkroadonline sitesine giriş yaptımki orda charımın 100 yıl block yediğinin gördüm sende ıd in ile giriş yap ve block yediğini göreceksin.bu bulock sebebi muhtemelen paypal yüzünden dir aldığın silkin ödemesi joymax e yapılmamıştır bunda charın block lanmıştır charı açtırmak içinse sitede extraloobun yöntemi mevcuttur

_UuR_ demiş ki:
Chara giriyor ve 5dk sonra dc yiyor. Başka bi charla giriyor onunla durabiliyor.
Dc yiyen char en sonunda Hacklendi Rolling Eyes Inş. seninki öle bişi değildir kahvekeyfi
bende hatırlar gıbıyım bu olayı Crying or Very sad

Xenopbia demiş ki:
_UuR_ demiş ki:
bende hatırlar gıbıyım bu olayı Crying or Very sad
ben hatırladım bile Neutral

Yukarı Alt