NiGHTMaRe

Aileden
Bir arkadaşımın fikrine göre Azteca'dan sonra İnka serverı gelecekmiş.Neden ise Maya, Aztek ve İnka uygarlık isimleridir.Bu uygarlıklar Orta Amerika ve Güney Amerika çevresinde kurulmuştur.Ortak yanları bunlardır ve USA bağlı server olarak açılmış olmalarıdır .

ps.Sadece bir fikir :thumbsup:
Bu arada İnka krallığına resmen taparım.Adamların yaptığı Machupichu o kadar harike biryer ki param olsa ilk oraya giderdim.Bir araştırın derim.

parayı biriktirmeye başlıyorum :D hemen bir wizard bard ile kopucam :D yada str fire bow

Limanerg demiş ki:
Bir arkadaşımın fikrine göre Azteca'dan sonra İnka serverı gelecekmiş.Neden ise Maya, Aztek ve İnka uygarlık isimleridir.Bu uygarlıklar Orta Amerika ve Güney Amerika çevresinde kurulmuştur.Ortak yanları bunlardır ve USA bağlı server olarak açılmış olmalarıdır .

ps.Sadece bir fikir :thumbsup:
Bu arada İnka krallığına resmen taparım.Adamların yaptığı Machupichu o kadar harike biryer ki param olsa ilk oraya giderdim.Bir araştırın derim.
Aynısı benim aklıma geldi ama İnkalar pek etkin bi uygarlık değildi gelmeyedebilir.Zaten İnkalar bi tek Machu Pichu yapmışlar, mayalar ve aztekler bi sürü şehir inşa etmişler.Harabeleri kalmasaydı Machu Pichu dan güzelleri bile olabilirdi

%100 bu server gelecektir. Azteca'nın açıldığı gün aynı şeyi düşündüm.
Cünkü adamlar önemli şehir isimleri tarihi yerler derken uygarlık isimlerine geçtiler. Şüphem yok bu server gelecek :)

Yukarı Alt