Arkadaşlar Dün saat 9 da cindiena istanbulda olduğu söyledi ve gittik buna pt fln attım cvp vermedi bende afedersiniz fck u ve olanları sizde görün:

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Dikkat:Arkadaşlar EN önemli yeri ise burası sonra biraz durdu ve bana Bye bye azoo:( dedi ve sonra aniden oyun kapandı banlandım sandım tekrar girdim bunu nasıl yapmış olabilir oyun aniden kapandı

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

BaSoryong

Buralıyım
Oyunu Yönetiyor yapar bir şekilde :)) Sende az deyilsin snram neler demişindirki herife bu sekılde yaklasmıs sana :D

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Bu charı hemen elden çıkar derim :P

PS : Aniden kapatabilmeyi normal userlerde bir bug var sanırım o sayede yapıyorlar, hatta GM değilde başkası yaparsa (birden masaüstüne atma) bu bug 'u onu yapan adamı oyuna girmeye çalıştıgında oyunda oldugunu farkedersin. Ama meraklanma bişey almıyor chardan nedense, sadece 1-2 pwp yapıyor itemlerin güzelmiş vs diyor sonra görüşürüz diyip çıkıyor chardan .. Başıma gelmedi ama bir arkadaşımın başına gelmişti ben yanındayken ..

Toxicated demiş ki:
Bu charı hemen elden çıkar derim :P

PS : Aniden kapatabilmeyi normal userlerde bir bug var sanırım o sayede yapıyorlar, hatta GM değilde başkası yaparsa (birden masaüstüne atma) bu bug 'u onu yapan adamı oyuna girmeye çalıştıgında oyunda oldugunu farkedersin. Ama meraklanma bişey almıyor chardan nedense, sadece 1-2 pwp yapıyor itemlerin güzelmiş vs diyor sonra görüşürüz diyip çıkıyor chardan .. Başıma gelmedi ama bir arkadaşımın başına gelmişti ben yanındayken ..
Ama gm dedi^^Bye bye azoo sweet u dedi aniden oyun kapandı^^ gm yaptı bunu^^

Takımı
Besiktas
Çok kaşınmışsın belli seni aniden oyundan atabiliyorsa , kim bilir daha neler yapabilir.

BaSoryong demiş ki:
Oyunu Yönetiyor yapar bir şekilde :)) Sende az deyilsin snram neler demişindirki herife bu sekılde yaklasmıs sana :D
herif degil Cindiena, gerçekte Kız :P

Banlamadıysa birşey olmaz.
PS:Bence suçlusun. Çünkü o çok cana yakın bir gm ayrıca bir bayanmış. Terbiyesizlik etmişsin banlasa bile sen bunu zaten haketmiştin.

Yukarı Alt