Arbalet demiş ki:
Püfleme. Eğlenecek bir sürü şey yapman mümkün. Git dürümcüye falan. Yada tak MP3 Player'ini kulağına, çık şehir merkezine. Dolan. Oralar akıyordur şimdi. Yada aç bir oyun oyna. Git dolabı aç kendine bir sandwich yap. Aç film izle. Kız arkadaşınla konuş. Yapacak okadar çok şey var ki. Hayattan zevk almak sizin elinizde. Yeterki bazı şeylerin farkına varın. Herşeyide bu kadar kafanıza takmayın. İyi geceler...
silkroadda gw bilmem ne gibi basit bi konudan sözedilmiyor burda insan canı söz konusu saygı duymuyorsan kapat ceneni

A

Anonymous

Guest
sevimli_angel demiş ki:
Arbalet demiş ki:
Al sana nesquick yaptım yavrucuğum...
insanların acılarına kayıtsız kalabilirsin ama dalga geçemezsin görmezden gelebilirsin ama acılarının artmasına sebeb konuşmalarda bulunamazsın zaten biliyorum dersen de çok gülünç olursun ii bi cvp hazırla :x
Bana bu kadar yüklenmeyin lütfen. Bak başka nasıl insanlarda var:

Kod:
¾ says:
İstanbulda patlama olmuş duydun mu?
Kemal says:
hayIr ßenım Evım'de OLmadıgı SureCe ß1r PRoßLem Yoq .
Üçbölüdört ben oluyorum burda.

Arbalet demiş ki:
sevimli_angel demiş ki:
Arbalet demiş ki:
insanların acılarına kayıtsız kalabilirsin ama dalga geçemezsin görmezden gelebilirsin ama acılarının artmasına sebeb konuşmalarda bulunamazsın zaten biliyorum dersen de çok gülünç olursun ii bi cvp hazırla :x

Kod:
¾ says:
Kemal says:
Başka insan dalga geçti diye sende mi geçmek zorundasın elbet onlarda da kötü bi durum olur ve onun gibi onunlada dalga geçerler merak etme sen. :wink1:

Clawless

Öğreniyorum
olay yeri dibimde sesi duymadım çünkü internete dalmıştım, ambulans sesleri sinirimi bozunca konseri bombaladılar glba dedim, ama taa burdan koskoca konser alanına neden ambulans gönderilsinki dedim ve babam patladımışız diyip haberleri gösterince anladım, fahri hemşire olarak gitmek istiyorum ama 3. bi bomba uyarısı varmış

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Arbalet demiş ki:
sevimli_angel demiş ki:
Arbalet demiş ki:

Kod:
¾ says:
Kemal says:
insanlar farklı düşüncelere sahip olabilirler o öyle düşünüyosa haklısın deyip onun gibi davranmak ne kadar çocukca saygı diye bişey de mi duymadınız insanların acıları varsa saygı duyulur kendi görüşünü savunamazsın çeker gidersin

A

Anonymous

Guest
Şimdi şu konuda anlaşamıyoruz sizinle beni insan düşmanı yapmayın. Ben sadist falan değilim. Sadece bu kadar kafanızı takmayın dedim. Neden bukadar büyüttünüz ki?

Arbalet demiş ki:
sevimli_angel demiş ki:
Arbalet demiş ki:

Kod:
¾ says:
Kemal says:
İşte onlar senin gibi maluklar yorum yapma çık şu başlıktan milletin canı sıkkın zaten let's go canım hadi :arrow:

Clawless

Öğreniyorum
Arbalet'e hak veriyorum kızmayın, elimizden birşey gelmez sonuçta gelseydi de klavye başında olmazdık değil mi?

Hepimiz bu Vatan'ın bu toprakların evladlarıyız.Hepimiz Osmanlı'nın torunlarıyız yani bi nevi hepimiz birbirimizle akraba sayılırız.Orda senin akrabalarından biri yaralansa yada ölse (Allah korusun) sana birisi senin kullandığın kelimeleri söylese nasıl olur sence,neyse fazla kalamıcam yatmam lazım işe gidicem yarın bide akşam akşam seninle uğraşmayım çocuk...

Clawless demiş ki:
Arbalet'e hak veriyorum kızmayın, elimizden birşey gelmez sonuçta gelseydi de klavye başında olmazdık değil mi?
Arbalet'e hak vermek sorun değil anlarım belki takmaz ama bu dalga geçmesini gerektirmez. :idea:

Clawless demiş ki:
Olsun ama burda herkes üzgün,o kelimeleri kullanmasına bile gerek yok burda milletin canını daha fazla sıkkıyor kullandığı kelimelerle :wink1:

Clawless

Öğreniyorum
sözleri tabi ki de yanlış ama aynı şeyi dile getirmeye çalışmış, elimizden birşey gelmez tek çare beklemek, hayattan kopmamak..

nolmuş yha haberi aldım geldim çok üzüldüm teyzemde hmn patlamnın olduğu yerin arka sokağındaymış onu aradım hmn bişiyi yokmuş ama 13 ölü 70 yaralı varmış (trt diyo)

RoyalFlush

Bilgiliyim
Bir gün varız öbür gün yokuz.Oradaki insanlar ilk patlamadan sonra yardım etmek için gitmişler.

İnsan öldürmek ne kadar kolay...

Allah tüm teröristlerin tüm bombacıların bu bombaları onlara satanların hiç olmadığı kadar belasını versin! Eğer kendi devletlerini kurarlarsa birgün burunları bktan kurtulmasın.Hergün sokaklarında onlarca bomba patlasın.O zaman anlarlar bizim neler hissettiğimizi.

Yukarı Alt