A

Anonymous

Guest
Moonlife çok panik yapmışsın, süper yazmışsın canlı bomba. Hmmmm. Bu kadar heyecan yapmaya gerek yok.

adam bağlamış karnına bombayı banka oturmuş en işlek caddede ve patlatmış allah belasını versin

A

Anonymous

Guest
Bilmiyorum, dünyada hergün 17.000 insan açlıktan ölüyor. Daha savaşın ne olduğunu bilmeyen çocuklar ve bebekler ölüyor. Dünyada ki tüm savaşlar dinler yüzünden yapılıyor. Buzullar eriyor. Hava gün geçtikçe ısınıyor. Kurak günler bizi bekliyor. Türkiyey'i dış güçler bölmeye çalışıyor. Şuanda Türkiyenin %10'u yabancı ülkelere satılmış durumda. (Satılmış şirketler.) Bunlara panik yapabilir mesela...

sadece hastanelere ulasan 7 ölü 4 yaralı varmış ama daha ulaşmayan o kadar insan var ki burayı gömelisin millet kendini parçalıyor 25 dk oldu bomba patladıktan sonra 1 tane ambulans yok ne biçim insan bunlar

bombayı patlatanın allah 1 milyon defa belasını vermiş cehenneme gitsin insallahhh!

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Arbalet demiş ki:
Bilmiyorum, dünyada hergün 17.000 insan açlıktan ölüyor. Daha savaşın ne olduğunu bilmeyen çocuklar ve bebekler ölüyor. Dünyada ki tüm savaşlar dinler yüzünden yapılıyor. Buzullar eriyor. Hava gün geçtikçe ısınıyor. Kurak günler bizi bekliyor. Türkiyey'i dış güçler bölmeye çalışıyor. Şuanda Türkiyenin %10'u yabancı ülkelere satılmış durumda. (Satılmış şirketler.) Bunlara panik yapabilir mesela...
ne yani bu saydığın sorunlar var diye kendisini direkt olarak etkileyen konuya üzülmesin mi fazla acımasız konuşuyosun yaraya tuz basmak deniz buna

Arbalet demiş ki:

Kardeş..bu dediklerini iktidar yapacak ondan sonra insanlarda görevini yapıp yaşayacak iktidar yan gelip yatıyor biz kendi derdimize düşmüşüz para kazanmanın canımızın bu dediklerini iktidar yapmalı iktidar zengi keyfi yerinde hiçbir derdi yok yaptıgı birşeyde yok insanlara faizleri gömüyorlar hele ki maliye bakanı birşey demiyorum ona zaten arkadaş şuan zor durumda ve sen şuan dediğin şeyler saçma bence tartışma yok No Comment 8)

A

Anonymous

Guest
Gayet tabii kastettiğim bu değildi. Ama binlerce ölü var. Aman aman diyerek ortalığı velveleye vermeside doğru değil. Açıyorum televizyonu 3 ölü var diyor. Düşündürücü değil mi sevimli?

Yukarı Alt