IceQueen demiş ki:
Black Rain demiş ki:
Paranın satın alamayacağı şeylerde vardır . . . :wink1:
Evet dostum en basiti: Uefa kupası,Süper kupa gibi :D
hala unutamadınız dmi şu uefa yı :D kaç snesinde kaldı la o :D ayrıca arda glmesin hiç güzel diil bnce ama aziz yıldırım isterse alır ama o ayrı

CassHim demiş ki:
IceQueen demiş ki:
Black Rain demiş ki:
hala unutamadınız dmi şu uefa yı :D kaç snesinde kaldı la o :D ayrıca arda glmesin hiç güzel diil bnce ama aziz yıldırım isterse alır ama o ayrı
kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş :P

IceQueen demiş ki:
CassHim demiş ki:
IceQueen demiş ki:
kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş :P
Sayın 6s lım :D sana 6kasımı hatırlatırım var mı bundan ötesi 8)

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
IceQueen demiş ki:
Black Rain demiş ki:
Burada çocukça muhabbet yapmıyoruz. Biz transfer diyoruz Arda diyoruz gelmiş uefa diyosun. Eminim ki BR de paranın satın alamayacağı şeyler de vardır derken ardayı kasdetti.
Konuya gelince yorum yapmak istemiyorum. Ardaya bağlı bu bi sabah kalkar, ulan çok para veriyolar der transferi kabullenir. Ama bi akşam yatarken, gs den başka takımda oynayamam ben para sorun değil der takıma gelmez. Futbolda hiçbişey belli olmaz. Türkiye'de şu takımdan başka takımda oynamam diyip ertesi gün transfer olanı çok gördük. O yüzden 2 uclu bi konu. Top yuvarlak futbol 90 dk. :D
Ps: En büyük Fenebahçe. :headbang: :D

AnatoliaFire demiş ki:
IceQueen demiş ki:
Black Rain demiş ki:
Burada çocukça muhabbet yapmıyoruz. Biz transfer diyoruz Arda diyoruz gelmiş uefa diyosun. Eminim ki BR de paranın satın alamayacağı şeyler de vardır derken ardayı kasdetti.
Konuya gelince yorum yapmak istemiyorum. Ardaya bağlı bu bi sabah kalkar, ulan çok para veriyolar der transferi kabullenir. Ama bi akşam yatarken, gs den başka takımda oynayamam ben para sorun değil der takıma gelmez. Futbolda hiçbişey belli olmaz. Türkiye'de şu takımdan başka takımda oynamam diyip ertesi gün transfer olanı çok gördük. O yüzden 2 uclu bi konu. Top yuvarlak futbol 90 dk. :D
Bnde çocuk olduunu kabul ediomda :D o yaptı bnde dayanamadım söleiimd dedim :?

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
AnatoliaFire demiş ki:
IceQueen demiş ki:
Black Rain demiş ki:
Herkes öğrense bu gerçeği çokmu şey istemiş olurum :popcorn:

Çocuklukla ne alakası var adam demiş paranın satın alamıcağı şeyler vardır bende uefa kupasını örnek verdim.Sonucta o kupaları parayla almadık...lafı yiyince neye saldırcagınızı şaşırıosunuz...Kıskananlar çatlasın :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
AnatoliaFire demiş ki:
Konuya gelince yorum yapmak istemiyorum. Ardaya bağlı bu bi sabah kalkar, ulan çok para veriyolar der transferi kabullenir. Ama bi akşam yatarken, gs den başka takımda oynayamam ben para sorun değil der takıma gelmez.
Yazında iki şey yanlış ;

AnatoliaFire demiş ki:
Ps: En büyük Fenebahçe.
biri bu

AnatoliaFire demiş ki:
Konuya gelince yorum yapmak istemiyorum. Ardaya bağlı bu bi sabah kalkar, ulan çok para veriyolar der transferi kabullenir. Ama bi akşam yatarken, gs den başka takımda oynayamam ben para sorun değil der takıma gelmez.
biride bu ;

Bu transfer ardaya bağlı değil , Arda çıktı açıklama yaptı "Benim için en doğrusunu Galatasaray Yönetiminin bileceğinden eminim." diyerekten yani ardada bu işi Polat'a bıraktı ki Polata bırakmasada , Polat istemese arda yine fb'ye gidemez sözleşmesi var :thumbsup: Avrupadanda alacaksa bu oyuncuyu , alabilecekse gerçekten arda'dan bir iş olmayacağını anlarım . Ayrıca bu arda 5-6 sene oynar sonra kaldıramaz bir tarafını sergen gibi.

Fre3sTyLe demiş ki:
Ben Ardanın Gs ile sözleşmesi bulunduğu sürece Fenerbahçeye gelmeyeceğinden adım gibi eminim.Hele bi Avrupaya gitsin sonra görüceğiz kimde oynayacağını. :twisted:
Katılıyorum.Arda GS'de olduğu sözleşmesi oldugu sürece fb ye gitmez ama avrupada iken fb teklif yaparsa -ki yapar o zaman gelebilir.

Yukarı Alt