- Resim Silinmiş.
extraloob için sitemde reklam yaptım az da olsa katkım olsun dedim.Sitemin ismini kapattım hiçbir çıkarım olmadıgı anlasılsın diye.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Burdan daha az msj var bide orda admin sin bu biraz satıs olmus :evil:

Jigsaw

Aileden
Burası Silkroad ağırlıklı bir site. Genellikle kullanıcılarımızın %75 i Silkroad dışında konulara nadiren bakıyorlar. Silkroad oynamayan biri yetersiz bulursa sitemizi başka bir genel forumda takılabilir bir sakıncası yok.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
stalebug demiş ki:
- Resim Silinmiş.
extraloob için sitemde reklam yaptım az da olsa katkım olsun dedim.Sitemin ismini kapattım hiçbir çıkarım olmadıgı anlasılsın diye.
ayrıca tam bir oldschool olduğunu gösterdi ne reklam yaptı ne birşey sadece faydasının dokunmasını istiyor gözlerinden öpüyorum :wink1:

Son düzenleme:

pfffffff

Aileden
Cok tesekkur ederiz reklamin icin.Jgsaw hakli lakin dunyadaki tum msn adreslerine sitemizin reklamini atacagim.Attigim reklamda belki silkroadonline oyununu hayatinda duymamis olanlar olacak ama reklam reklamdir.

Jigsaw demiş ki:
Burası Silkroad ağırlıklı bir site. Genellikle kullanıcılarımızın %75 i Silkroad dışında konulara nadiren bakıyorlar. Silkroad oynamayan biri yetersiz bulursa sitemizi başka bir genel forumda takılabilir bir sakıncası yok.
Dogru Jiggy Bazı Kullanıcılar Konuma Bakmıyorlar Diye Gidip Silkroad Bolume Silkroad ile Alakasız Seyler Koyuyorlar... !

yanlis anlasilmasn fikrimi soyluyorum yalaka bence cunku yanlis nalasilmasin cikarim olmasin fln

WithNoFear demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Dogru Jiggy Bazı Kullanıcılar Konuma Bakmıyorlar Diye Gidip Silkroad Bolume Silkroad ile Alakasız Seyler Koyuyorlar... !

valla yemin ederimki 1 yildir sro oynamyorum ama her zmn siteye girerim seviyyorum burayi sadece sro degil ne sorsam cvpliyolar ben silkroad icin girmiyorum yani :D\

pfffffff

Aileden
yok yalakalikla alakasi yok
cogunuzun sitesi vardir burasi global bir site halini alir zamanla, attigim loballerde bazen yabancilar bile soruyor nedir ne degildir diye.Eminin giriyorlardir ama uye olamiyorlardir ahaha 8)

pfffffff

Aileden
Arkadaslar burada takilanlar buranindir baska yerin reklamini yapamaz cunku burada kemiklesmis uyelerden biri olmustur.

Ha sen dersenki ben bir orda bir surda bir burdayim o zaman baska :?!!

Yukarı Alt