bir tv programında izlemiştim kızgın yağa su dökmek en son yapılması (hiç yapılmaması) gereken birşey. en kötü ihtimal senaryosu gibi birşey olmuş gerçekten üzüldüm, geçmiş olsun :)

bu arada yanan yağı söndürmek için oksijen ile olan bağlantısını kesmek gerekiyormuş :roll:

ps:discovery- time warp da bunun deneyi yapılmıştı

hayatta herkes en az bi kere bu deneyimi edinmiştir >>yanan yağa su dökerek söndürme olayı<<

Geçmiş olsun hacım ucuz atlatmışsın, Herzaman bukadar şanslı olamassın bilesin. Hayat bu hertürlü önlemi almak zorundasın.

Tekrardan geçmiş olsun.

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Geçmiş olsun bu yağ-su olayı cidden problem oluyor :?
Aklınızda bulunsun tavaya yağ dökmeden önce suyunun kurumasını bekleyin sonra dökün yağın kızdığını da gözle bakınca anlayabilirsiniz ufak kabarcıklar olur. Eğer ıslak tavaya yağ dökerseniz yağ sıçrar elinizi yüzünüzü yakabilirsiniz suyun olduğu yere tuz döktüğünüzde sıçramaz.
Hatun kişi biliyor işte xD

herkese teşekkürler sağolun yangın tüpü bakalım bari :D ucuz bulursak alırız

:arrow: :arrow: taşındı güncel haberler
^^
şaka bir yana çok geçmiş olsun..arada olur böyle unutkanlıklar. Bende 2-3 ay öncesinde çaydanlığın altını açık unutmuştum ve çaydanlık yanmıştı.. Gelen mal'a gelsin :thumbsup:

F10diP| demiş ki:
:arrow: :arrow: taşındı güncel haberler
^^
şaka bir yana çok geçmiş olsun..arada olur böyle unutkanlıklar. Bende 2-3 ay öncesinde çaydanlığın altını açık unutmuştum ve çaydanlık yanmıştı.. Gelen mal'a gelsin :thumbsup:
bnde yaptım onu :P :mrgreen:

Yukarı Alt