arkadaşlar az önce mutfakta sıvı yağı fazla ısıtıp sonrada söndürmek için su dökünce patlama oldu

patlamanın etkisiyle evin kapısı mutfağın penceresi ve mutfak kapısı açıldı benide geri ittirdi
elimden geldiğince mutfağı temizledim ama tamamen temizlenmedi ve perde yandı
işte birkaç foto:
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hiç yanan yağa su dökülürmü öğretmedimi bunu sana kimse neyse geçmiş olsun bidahaki sefere dikkatli ol veya yanında bir büyüğün yokken böyle işlere kalkışma

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Geçmiş olsun kardeşim kendine dikkat etceksin banada düüdklü patlamıştı tam zamanımda çıkmasam yanıyordum

Welate demiş ki:
Allah korumuş büyük geçmiş olsun.
Büyük geçmiş olsun kuzum sana hiç kızgın yağa su dökülmiceni kimse söylemedimi hatta yemek yaparken suyunu iyi süzüp ateşe atarlar dikkatli olmak lazım... Bende aşçı gibi konuştum yemekteyiz i çok izliyorum herhalde :mrgreen:

geçmiş olsun hasar ciddi yoktur umarm sende
yanlız yağı söndürmek içinde su dökmek barut dolu bi fıçıya kibrit atmak gibi bişi olsun böle böle öğrenir insanoğlu :P
bende küçükken (ilkokul 2 veya 3) naylon hasırın üstünde ütü yapmıştımda hasır eriyince herşey berbat olmuştu o gün bugündür ütü tıslamasından tırsarım :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ufff çok geçmiş olsun güzelim wallahi ucuz yırtmışsın o yana tül yüzüne gelseydi veya kızgın yağ direk kalıcı iz yapardı hemde leke gibi çok çookk geçmiş olsun bu yağ olayı harbiden bir tuhaf ve öğretilmediği kanısındayım bende ufakken yağı fazla ısıtmıştım ne oldu bilmiyorum yanları tutuştu herhalde söndürmek için su dökmüştüm aman diyorum elbezi vardı yanda o yanmıştı tül kıvrılmıştı olay ufaktı ama yağa suya harbiden asrın hatası ve öğretilmiyor :D

Poker Face

Bilgiliyim
hacım çok geçmiş olsun valla allah korumuş çok kötü bişi

sağolun hepiniz
benim anlamadığım kızgın yağ suyla sönmüyorsa neyle sönüyor?

geçmiş olsun.

bizim validenin üstüne fritöz patladı. bilirim kötüdür. çok geçmiş olsun.

mertcangs demiş ki:
sağolun hepiniz
benim anlamadığım kızgın yağ suyla sönmüyorsa neyle sönüyor?
geçmişolsun kardeşim allah korumuş sen yanmamışsın
ayrıca bu gibi durumlarda
yangının oluşması için ( oksijen + yanıcı madde+ ısı gerekir birini kesersen yanma olmaz )
bunu asla unutma birdaha böyle bir durumla karşılaşmazsın insallah olursa hemen hava ile temasını kes uzerine bir havlu örtersen hemen söner ama sakın havluyu açma soğuyana kadar açarsan tekrar yanmaya başlar yada evinizde yanGın tüpü bulundurun

Yukarı Alt