Bugun Üstü Full sun Olan Bir Adam BaNa Sürekli Ks :twisted: Yapıp Duruyodu Yanımdan Hiç Ayrılmıyodu Sonra Küfürü Saydım GMYE Söledi GM sonra Bana pm Attı Ban Man Die [G]Ocean Yazıyodu Sonra Banlamadı niyeyse :mrgreen: Bişey Soracam Banlayınca Aradan Hemen Disconnet Mi Veriyo yoksa Aradan 1 2 gün Geçtikten Sonramı Banlanıyorum :?

ben bugün birini banlattımm'yle arkadaş bilene olduk hatta .dedim benide ayarla bende bot arıyam :D

MuSTaFa46 demiş ki:
Bugun Üstü Full sun Olan Bir Adam BaNa Sürekli Ks :twisted: Yapıp Duruyodu Yanımdan Hiç Ayrılmıyodu Sonra Küfürü Saydım GMYE Söledi GM sonra Bana pm Attı Ban Man Die [G]Ocean Yazıyodu Sonra Banlamadı niyeyse :mrgreen: Bişey Soracam Banlayınca Aradan Hemen Disconnet Mi Veriyo yoksa Aradan 1 2 gün Geçtikten Sonramı Banlanıyorum :?
o tür yazıları herkez yazabiliyo şöle yapacan \n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\ $[GM]OCEAN(O):hey man ı m banned for you gibi (benim ing ce ii değil kesin yanlış yazdım :curtain: :mrgreen: )

$ işaretini niye koydun anlayamadım :D \n [GM]Ocean(From): asd :D

ben böyle biliyorum xD

sleepydragon demiş ki:

ben böyle biliyorum xD
biri sana yazı yazdığın orda $ olur misal diyom biri seni keklemeye çalışıyo sen o yazının ustune tıklayınca pm atmaya çalışıcan ama eğer $ olmazsa atamazsın bolece insan hmn fark ediyo :wink1:

ReDeviL

Öğretiyorum
ironeye_TR demiş ki:
sleepydragon demiş ki:

ben böyle biliyorum xD
biri sana yazı yazdığın orda $ olur misal diyom biri seni keklemeye çalışıyo sen o yazının ustune tıklayınca pm atmaya çalışıcan ama eğer $ olmazsa atamazsın bolece insan hmn fark ediyo :wink1:
Çok alakasız ya bilmiyorsun ya da hiç yapmayı denemedin :thumbsup:
mesela ;
asdf(FROM):Hi\n[GM]Ocean(FROM):asdasfasd yaparsa sana bu şekile görünür

asddf(FROM):Hi
[GM]Ocean(FROM):asdasfasd GM ocean yazısına tıklarsan oceana pm atarsın ama öyle biri olmadığı için gitmez ^^ :thumbsup:

o \n yi başka amaçlar için de kullanıyorlar...
YozqaTLi arkadaşıma yapmışlardı globalden adam önce wts falan yazıyor sonra birtane yapıyor altta başkasının yazızıymış gibi oluyor

Yukarı Alt