1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Aysun'dan Google Taktiği..


 1. HaveKinqGlavie

  HaveKinqGlavie rank8

  Kayıt:
  14 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  874
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Sence ?

  fft16_mf115140.Jpe Aysun Kayacı, PKK terör örgütünün ortadan nasıl kaldırılacağına yönelik bir öneride bulundu. Yok öyle ekonomik yada siyasal bir paket değil. Ödül herşeyi çözmeye yetebilir... İşte Aysun’un önerisi...

  NTV’de yayınlanan Haydi Gel Bizimle Ol programına konuk olan yazar Can Dündar, PKK terör örgütünün ortadan kalkmasının, Doğu’daki sıkıntıların askeri müdahalelerle sağlanamayacağını, siyasi çözüm gerektiğini belirtti.

  Son zamanlarda Türk Silahlı Kuvvetleri’nin de benzer bir yaklaşım ortaya koyduğunu anlatan Dündar, bunun yeni bir şey olduğunu ve çok ciddiye aldığını vurguladı.

  Can Dündar, "Bunu çözecek olan kahraman olacak, Türkiye’nin kaderini değiştirecek" diye konuşurken, araya giren Aysun Kayacı, Google’un dünyayı değiştirecek en iyi 5 fikre 10 milyon dolar ödül verdiğini hatırlattı.

  Kayacı, "Biz de böyle Türkiye’de hakikaten bunu düzeltecek... Belki bizde böyle bir kampanya yapabiliriz yani. Herkesin iyiliği için" diye konuştu.

  Aysun Kayacı'nın PKK sorununu hükümetin parlak fikir getirene para ödülü koyarak çözme planı, prgorama katılan diğer konukları hayretler içinde bıraktı...