addIcFb

Aileden
Transfer sezonunun son gününde Real Madrid'den rekor bir ücretle Manchester City'e transfer olan vatandaşı Robinho'nun iyi bir karar verdiğini belirten Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos, Madrid yönetimini bir kez daha eleştirdi ve ekledi: "Robinho'ya yapılanın aynısını bana yaptılar"
robertocarlos_sivil.jpg

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Roberto Carlos, İspanyol basınında yer alan açıklamalarında bir kez daha Real Madrid yönetimini eleştirirken, ''Robinho'ya yapılanın aynısını bana yaptılar'' dedi.

Robinho'nun transfer döneminin son gününde Manchester City'e gitmekle iyi bir karar aldığını savunan Carlos, ''Robinho'nun Real Madrid'te yaşadıklarının aynısını ben de yaşadım. Sözleşmemi 2 yıl uzatmak istiyordum ama bana sadece 1 yıllık sözleşme teklif ettiler. Robinho kulüp adından bağımsız olarak hareket edip gitmekle iyi yaptı'' açıklamasında bulundu.

Roberto Carlos, Robinho'nun 2 yıl içinde dünyanın en iyi futbolcusu olacağını iddia etti.

Bu arada 35 yaşındaki futbolcu, ''Kendimi halen iyi hissediyorum, 40 yaşına kadar oynamak hoşuma gider'' şeklinde konuştu.

Yukarı Alt