1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Aykut Kocaman'ın şifresi sabır


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir
  Aykut Kocaman'ın şifresi sabır
  Aykut Kocaman, yarın akşamki rakipleri Kayserispor'u, ligin enleriyle donatılmış, ciddi, disiplinli, organize bir takım olarak niteledi.

  [​IMG]

  Genç hoca, “Sahadaki oyuncularımızın, bizim, taraftarımızın, maçın en önemli tarafının sabır olduğunu bilmesi gerek” dedi.

  Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Kayserispor maçının çok zor geçeceğini itiraf etti. Fenerbahçe TV’deki “Teknik analiz” programında soruları yanıtlayan Kocaman, yarın akşamki rakiplerini, “Ligin enleriyle donatılmış, ciddi, disiplinli, organize bir antrenör takımı” olarak nitelerken, şu değerlendirmeyi yaptı:?“Şota, benim dönemimin oyuncularından biri. Bugüne kadarki serüveni için kutlamak gerek. Böylesine enlerle dolu bir ekiple oynayacağız. Bizim için sezonun gerçek anlamdaki test maçlarından biri olacak. Kayserispor, bütün oyuncularıyla topun arkasına geçmeye çalışan, ikinci bölgede duran, burada kaptıkları toplarla sürekli hızlı hücumu son derece de organize bir şekilde yapmaya çalışan bir takım. Buradaki anahtar kelime sabır. Sahadaki oyuncularımızın, bizim ve tribündeki büyük destekçilerimizin, maçın en önemli tarafının sabır kelimesinde yattığını bilmemiz gerekiyor. Bu maç, kazanmayı çok arzu ettiğimiz, inandığımız bir maç. Ama en önemli şey, bütün bunları yaparken, galiba o, sabır kelimesine çok ihtiyaımız olacak.”

  ‘Hiçbirimiz sihirbaz değiliz’

  Teknik direktörlerin sihirbaz olmadığını vurgulayan Kocaman, “Birtakım uygulamalar yapıyoruz. Bunlar da zaman zaman tahmine dönük oluyor. En büyük avantajımız ise, beraber çalıştığımız insanları tanıdığımız için tahminlerimizin sıradan insanlara göre tutma ihtimalinin biraz daha fazla olması.Yoksa hiçbir şey yüzde 100 değil. Bir takım tahminler yapıyoruz ve bunları doğru olduğuna inandığmız için yapıyoruz. Son 5 maçta 1 gol yedik. Ancak benim için esas kriter, yediğimiz gollerden ziyade verdiğimiz pozisyonlar. Eskiden önemli farklar yakaladıktan sonra rakipler kalemize çok kolay geliyordu. İkinci dönemden itibaren takım savunmamız en büyük avantajımız oldu. Artık rakipler kalemize kolay gelemiyor. Şampiyonluk yolunda en önemli avantajımız bu olacak” açıklamalarında bulundu.​
   
 2. NiGHTMaRe

  NiGHTMaRe Aileden

  Kayıt:
  8 Kasım 2008
  Mesajlar:
  7.544
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Tam yellenirken çekmişler fotoyu :P
   
 3. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir
  ahahah hiç dikkat etmemiştim :lol: :mrgreen: makara: