1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Aykut Kocaman nerede?


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir

  Aykut Kocaman nerede?
  Daum'un yerine teknik direktörlük görevine getirilmesine kesin gözüyle bakılan Aykut Kocaman'ın ortalıkta gözükmemesinin nedeni anlaşıldı. Bunun bizzat, genç hocanın yıpranmasından endişe eden Aziz Başkan'ın isteği olduğu öğrenildi.

  [​IMG]

  Sarı-Lacivertli camia, Christoph Daum sorununun nasıl çözüme kavuşturulacağının merakı içindeyken, teknik direktörlük görevine getirilmesine kesin gözüyle bakılan Aykut Kocaman’ın, bu süreçte hemen hemen hiç ortalıkta gözükmemesi garip karşılanıyor. Ancak bunun Aykut Hoca’nın bir başına aldığı karar olmadığı, bizzat Aziz Yıldırım’ın ricası üzerine geri planda kaldığı öğrenildi. Genç futbol adamının yıpratılmasından endişe eden Aziz Başkan’ın, “Sana verilen tüm yetkileri kullanarak çalışmalarını sürdür, ama bu sıralar ortalıkta pek gözükme... Hele şu işi hayırlısıyla sonlandıralım. Senin yıpranmanı istemiyorum” dediği belirtildi.

  Anlaşmanın eli kulağında

  Bu arada kulübün resmi internet sitesinden yapılan “Christoph Daum ile sözleşmesinin sona erdirilmesi amacıyla Şekip Mosturoğlu ve Cihan Kamer’in görevlendirildikleri doğru değildir” şeklindeki açıklamaya karşın, yönetim ile Alman hocanın avukatları arasındaki görüşmelerin sürdüğü belirlendi. İstenmeyen adam ilan edilen Daum’un son günlerde kendisine yönelik baskılardan ötürü iyice bunaldığı ve tazminat konusunda eskisi kadar katı davranmayacağı, bir orta yolda buluşmayı istediği ifade edildi.​