Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman istifasını yönetime sundu.
Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman istifasını yönetim kuruluna sundu. Yönetim kurulunun kararı bekleniyor.

NTV Spor muhabirinin aktardığı gelişmelere göre; dün yapılan yönetim kurulu toplantısından önce Aziz Yıldırım ile Aykut Kocaman'ın bir araya geldiği ve transferler hakkında görüştüğünü, her şeyin normal bir görüntüde olduğunu ancak yönetim kurulu toplantısından sonra Kocaman'ın, yaşananlardan ve süreçten yorulduğunu belirterek Fenerbahçe Yönetim Kurulu'na istifasını sunduğunu öğrenildi. Kurul, bugün bir araya gelerek Aykut Kocaman'ın istifasını değerlendirecek. Bu arada Ali Yıldırım'ın da istifa ettiği yönünde bilgiler geldiğini sözlerine ekledi.

Aykut Kocaman, 22 Aralık tarihinde de istifa etmiş, yönetim kurulu ise bu kararı kabul etmemişti.

Yorumlar nedir? 8O

Aykut Hoca yeri geldi iyi kararlar yeri geldi kötü kararlar verdi.Ama Alex gibi büyük bir oyuncuyu takımdan göndermesi bana göre büyük bir ayıptır.Bence artık Aykut Hocanın istifası kabul edilir diye düşünüyorum çünkü bunun zamanı geldide geçti.

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Aynen öyle hatta geçende twitterde dolanıyordum alexin profiline girdim birisi soruyor '' şuanki takımın mı ? yoksa fb yi mi seviyorsun? '' diye adam hala fb diyor

Bu mesaj Hermaphros rumuzlu uyeden alinti yapildi
Hermaphros demiş ki:
Aynen öyle hatta geçende twitterde dolanıyordum alexin profiline girdim birisi soruyor '' şuanki takımın mı ? yoksa fb yi mi seviyorsun? '' diye adam hala fb diyor
Alexin takıma faydası Aykut Hocadan bin kat daha fazladır diye düşünüyorum.Takımın beynini gönderdiler resmen.Aykut Hocanın kadar Aziz Başkanında hatası büyük Alexi göndermemeliydi.Takımına bağlı bi kaptandı.İnşallah istifası kabul edilir.

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Seçiniz...
Abdullah Kiğılı: Ali Yıldırım zaten uzun zamandır kulübe gelmiyordu. İstifa etti, istifası kabul edildi.
Abdullah Kiğılı: Aykut Kocaman'ın istifası henüz gelmedi, geldiği takdirde yönetim tarafından kabul edilecek.
Abdullah Kiğılı: Sayın Aykut Kocaman'ın, Başkan Aziz Yıldırım'la fikir ayrılığına düştüğü doğru değil. İstifa edeceğini söylemiş.

Mopneet

2012-2013 sezonunda istifa etmeyen 3 T.D;

Galatasaray (Fatih Terim)
Eskişehirspor (Ersun Yanal)
Akhisarspor (Hamza Hamzaoğlu)

Yukarı Alt