id girmiyorsun parmak isaretli simgeyi acip 5 sn bekliceksin x33 dosyasinda loader olacak onuda pesine acikcaksin clienti secip bekliceksin id ve şifreni gir oyuna girdikten sonra Home tusuna bas bot ayarlari cikicak.

DeSwa demiş ki:
id girmiyorsun parmak isaretli simgeyi acip 5 sn bekliceksin x33 dosyasinda loader olacak onuda pesine acikcaksin clienti secip bekliceksin id ve şifreni gir oyuna girdikten sonra Home tusuna bas bot ayarlari cikicak.
aynısını yap0tım oyuna girdim ayarlarda cıktı ama ayarlarda bi gariplik var istedigin ayarları işaretlemek için olan kutucuklar yok

var mı Tbot gibisi:Dbana göre tbotta olupta sro botta olmayan şey şu loot seçenekleri...tbotta alma dediğiniz şeyi almıyo...ama sro botta öyle bişi varki mesela bende pet var ben tablet toplamak istiyorum ama other ıtemsi seçtiğim zaman tabletten grain pota kadar ne bok varsa alıyor...tbotta öyle değil ama neyseki o kadr önemli bi sorun değil yeterki kassın.bide farkettimki bu bölümde srobot kurulumu resimli anlatımı yok...o kadar aradım bulamadım başka forumlardan baktım...bu kadar geniş çaplı bi forumda srobot kurulumu anlatımı yok ona şaşırdım yani...

Sarı_Kedi demiş ki:
şu anda senin düşündüklerini gerçekten çok iyi anlıyorum...şimdi ben sana şöyle diyim benim sabahtan beri sorunsuz bi şekilde kasıyor...şimdi ben bunu diyince sen hasedinden çatlıyosun ve yeter be kıracam pci diyosun:Dsaçmaladım yine Razz Razz

Yukarı Alt