Samet Aybaba, Bursaspor yenilgisi sonrası "Haftanın 4 gecesi sabahlara kadar eğlenip dağıtan arkadaşlar başta, herkes sadece işine odaklansın" dedi
Beşiktaş'ta Bursa yenilgisi teknik direktör Samet Aybaba'nın sabrını iyice taşırdı... Yenilgi sonrası özellikle sanal alemde sert eleştirilere maruz kalan tecrübeli hoca, dünkü idman öncesi oyuncularını sert bir dille uyardı. Aybaba, Bursa karşısında sergilenen oyun ve kötü sonucun kendilerine yakışmadığını belirterek, "Ben gereken sorumluluğu üstüme alıyorum. Ama siz de sorumluluklarınızı yerine getiremediniz. Sizi hiç bu kadar isteksiz, inançsız görmedim. Sezon başından bu yana en önemli özelliklerimizden biri olan takımdaşlık duygumuzun değiştiğini görüyorum" dedi ve şöyle devam etti:

HERKES AKLINI BAŞINA TOPLASIN
"Takım olma özelliğimizi kaybetmeye başladık. Sizi haftalardır uyarıyorum ama bir düzelme göremedim. Artık herkes aklını başına toplasın. Kimsenin böyle oynamaya hakkı yok. Bu şekilde devam edemeyiz. Bugüne kadar size karşı çok sert olmamaya çalıştım. Artık özel hayatınıza da bir düzen verin. Haftanın 4 gecesi sabahlara kadar eğlenip, dağıtan arkadaşların bu durumu düzeltmesi gerekiyor. Bundan sonra maçlardan iki gün önce kampa gireceksiniz. 'Ben evliyim' mazereti de geçerli değil. Ayrım olmayacak."

Yukarı Alt