1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Avrupalı Karakterlerin Türkçe Hayat Hikayeleri taşınıp sapit


 1. Extrovert

  Extrovert rank8

  Kayıt:
  14 Kasım 2008
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  İzmir
  race_euro_img1_1.gif
  Avrupada uzun süredir gelişmekte olan sayısız savaşçılar arasında en çok ünlü olan 6 sınıf vardır Warrior-Rogue-Wizard-Warlock-Bard-Cleric.Bu savaşçılar birbirlerinden tamamen farklıdır ve toplulukta herbirinin saygınlığı vardır.
  Bu savaşçılar kendi alanlarında rakip tanımazlar.
  Party kurduklarında ve birbirlerini tamamladıklarında çok daha güçlü olurlar ve kendilerinden kat kat üstün olan düşmanları bile alt edebilirler.

  ERKEKLER

  pop_race_euro_m1_1.jpg

  RICHARD
  İrlandalı Kont.Kral tarafından verilmiş bir bölgeyi yöneten akıllı bir lider.Bölgesini oğluna verip arkadaşını yeniden sağlığına kavuşturmak için bir maceraya atılır.

  pop_race_euro_m1_2.jpg

  MANUEL
  Gözlerini başkasına verdikten sonra derin sezgiler kazanıp büyücü olmuş sağ görülü bir rahip.Bir gün devasa bir canavarın reankarnasyonla insan biçiminde dünyaya geldiğini öğrenmesiyle onu yoketmek için dünyayı dolaşmaya başlar.

  pop_race_euro_m1_3.jpg

  MERLIN
  Yaşı bilinmeyen yaşlı bir adam.İçinde bir sır saklayan ve hiç ziyaretçisi olmayan bir yaşam süren bir Normanlı(norman soyundan gelen).Bir köyde bulduğu ve evine götürdüğü kiskeyle yaşıyordu.Birgün kiske kaçtı.Merlinde onu aramak için yola koyuldu.

  pop_race_euro_m1_4.jpg

  BACON
  Venedikli bir tüccar.Akdenizde deniz ticaretiyle bir servet yaptı.Fakat serveti korsanlar tarafından çalındı ve Bacon bu olaydan canlı kurtulmayı başardı.Şimdide altın yol olarak bilinen ipekyolunda yeni bir servet yapmak için dolaşıyor.

  pop_race_euro_m1_5.jpg

  ZENON
  Samimi Hristiyan bir Rahip.Bizans Hristiyanları ile uğraşır tam olarak dindar olmaktan ziyade anlamsız öğreti kavgalarına bulaşmıştır.Yolculukta olan Rhenayla ilgili bir kehanet öğrenir ve onun için endişelenerek onu korumak için yola koyulur.

  pop_race_euro_m1_6.jpg

  EDWARD
  Bir anglo saxon.Küçük yaşta düşmanlara karşı gösterdiği harika savunması sayesinde Aziz Şovalyelerin bir üyesi olmuştur.Yolculuğuna askeriyenin onu Saracens in süpheli hareketlerini kontorl etmesi için bağdata keşif görevine yollamasıyla başlamıştır.

  pop_race_euro_m1_7.jpg

  LEO
  Hayatını hergün savaştan savaşa gezmekle geçiren paralı bir asker.Bilinmeyen dünya ipek yoluna gitmek arzusuyla içinde bir buruklukla monoton bir yaşam sürüyor.

  pop_race_euro_m1_8.jpg

  ALEXIUS
  Yüksek rütbeli eski bir asker.Onu kıskanan diğer şovalyeler tarafından tuzağa düşürülünce köle bir gladiatör oldu.Şimdi görev olarak bir yolculuğa çıkıyor ve eğer başarısız olursa sevdiği kadın öldürülebilir.

  pop_race_euro_m1_9.jpg

  BARKAN
  Devasa bir barbar kabilesinin üyesi.Kabilenin güçsüz düşmesiyle hayal kırıklığına uğrar ve cesaretiyle kabileyi tek başına terk eder.İstanbula kadar güneye doğru gider ve sonra yolculuğuna başlar.

  pop_race_euro_m1_10.jpg

  FRIEDRICH
  Babasıyla tartıştıktan sonra evi terkedip soylu yaşamdan vazgeçerek kendini ipek yoluna atan ve maceracı olarak yaşamak isteyen soylu bir Alman genci.

  pop_race_euro_m1_11.jpg

  LAHIL
  Zruphas Meleğinin Schollen dağlarında ormanlaro koruyan son savaşçı.Diğer bütün savaşçılar cennete gittiler fakat Lahil dünyada kalmayı ve insanların dünyasın gezmeyi istedi.

  pop_race_euro_m1_12.jpg

  LUCIFER
  Cennette bir savaş kaybeden gözden düşmüş bir melek.Savaşı başlattığı için reankarnasyonla insan formuna sokularak cezalandırıldı.Eski ünvanının kaybolmasını istemeyen Lucifer bir kurtuluş yolu arayışı içerisinde ipek yoluna giderek insanların dünyasını ele geçirmeyi planlıyor.

  pop_race_euro_m1_13.jpg

  VALCS
  Babası kurt adam olan ve insan annesi tarafından yetiştirilmiş bir yarı kurtadam.20 yaşında bir dolunay gecesinde ortaya çıkana kadar bir yarı kurtadam olduğundan habersizdi.Gerçeği öğrenince şok oldu ve tam bir insan olmanın yolunu aramak için yola koyuldu.

  KIZLAR

  pop_race_euro_w1_1.jpg

  LUSILA
  Düşman ırka karşı savaşa gidip dönmeyen kocasını bulmak için ipek yolunda yolculuğa başlamıştır

  pop_race_euro_w1_2.jpg

  KISKE
  Dünya hakkında bişey bilmeyen çocukken Merlin tarafından alınana kadar evinden dışarı çıkmamış genç bir leydi.Merlin tarafından yetiştirilmiştir.Daha sonra dış dünyaya göz atmak için merağının etkisiyle evden kaçmıştır.

  pop_race_euro_w1_3.jpg

  HELEN
  Kuzey avrupadan kıtayı kendi başına dolaşarak Bizansa ulaşan bir yetim kız.Her zaman umut verici gözükür ve bu yolculukta ailesini aramaktadır.

  pop_race_euro_w1_4.jpg

  TEODORA
  Bir tüccarın kızı olarak doğdu daha sonra babasında işi miras aldı ve Tang a kadar uzanan bir iş kurdu.Herşeyini talihsiz bir kazada kaybetti.Şimdi ise ipek yoluna elleriyle servetini yeniden yapmaya çalışıyor.

  pop_race_euro_w1_5.jpg

  RHENA
  Bizans kilisesinde bulunan 20 yaşında bir kız.Dünyanın tehlikede olduğu kehanetini öğrenince kehanette ona söylendiği gibi dünyanın yolunu tutuyor.

  pop_race_euro_w1_6.jpg

  VALIKIE
  Aziz şovalyelerin üyesidir.Saray doğuştan yetenekli çocukları toplar ve özellik le Aziz Şövalye lere aday olarak sunmak için eğitir.Valikie gizlice dünyanın tehlikede olduğu haberini araştırmak ve bir kahinle görüşmek için yola koyulur.

  pop_race_euro_w1_7.jpg

  HIPOLY
  İberyanın yüksek kesimlerinde kadın savaşçılardan oluşan amazon kabilesindendir.Yolculuğuna kabilesini yağmalayan ve yıkan erkek askerlerden öcünü almak için başlar.

  pop_race_euro_w1_8.jpg

  PARTEEZE(Ve geldik benim karakterime :D)
  Gözden düşen ailesinin itibarını geri kazanma isteğiyle askeriyede general olmak için başvuruda bulundu.Güveninin kazanılması için Çin imparatoruna bir mektup götürmesi istendi.

  pop_race_euro_w1_9.jpg

  SERIN
  Dünyada dolaşmaktan zevk alan cesur bir İrlandalı kız.

  pop_race_euro_w1_10.jpg

  ANASTA
  Atlas dağlarından köle olarak ele geçirildikten sonra,kalabalığın dövüş becerilerini sevmesinden zevk alan bir gladyatör olur.Bir soyluya devasa bir fiyata satıldıktan sonra gizli bir görevle yolculuğuna başlar.

  pop_race_euro_w1_11.jpg

  RURIA
  Angel Zruphasta ormanları koruyan dövüşçü gardiyandır.Özellikle insanların dünyasını gezmek isteyen Lahil i izlemek ve korumak için yeryüzüne iner.Lahile yolculuğu boyunca eşlik eder.

  pop_race_euro_w1_12.jpg

  KAILI
  Görünüşüyle erkekleri baştan çıkartan karşı konulamaz bir kız.Aslında Succubus için çalışır ve erkeklerin ruhlarını toplar.

  pop_race_euro_w1_13.jpg

  MEDEIA
  Şeytani Satanile soyunun yadigarı.Güç kaybeden Satanileyle birlikte yer altına kilitlenmişti.Daha sonra dünyada baş gösteren karışıklık ve kaos ortamında tekrar ortaya çıktı ve soyunu tekrar güçlendirmenin hayalini kuruyor.

  Kesinlikle ALINTI değildir.
   
 2. strean121

  strean121 rank8

  Kayıt:
  30 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  437
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  tek kelimeyle süper..ellerine sağlık ben çok aradım bu konu sanırım sadece extraloobda var artık :) :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
   
 3. _AnTiPaTicK_

  _AnTiPaTicK_ rank8

  Kayıt:
  2 Şubat 2009
  Mesajlar:
  717
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  ögrenci
  Şehir:
  İzmir/Bornova
  ellerine sağlık çok qüsel olmus.. :D
   
 4. _AnTiPaTicK_

  _AnTiPaTicK_ rank8

  Kayıt:
  2 Şubat 2009
  Mesajlar:
  717
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  ögrenci
  Şehir:
  İzmir/Bornova
  ellerine sağlık çok qüsel olmus.. :D
   
 5. Extrovert

  Extrovert rank8

  Kayıt:
  14 Kasım 2008
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  İzmir
  yönetici arkadaşlardan rica etsem bu konuyu avrupa bölümüne taşıyıp sabitleseler
   
 6. Extrovert

  Extrovert rank8

  Kayıt:
  14 Kasım 2008
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  İzmir
  taşıyıp sabitlicek yokmu
   
 7. kanka

  kanka rank8

  Kayıt:
  16 Nisan 2008
  Mesajlar:
  974
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  birde çin karakterlerinin hikayeleri güzel olurdu ellerine sağlık güzel çalışma olmuş..
   
 8. Sehnsucht

  Sehnsucht olduser

  Kayıt:
  20 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  818
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  Mexico/Mexico City
  Güzel olmuş..Emeğin için teşekkürler.
   
 9. F10diP|

  F10diP| rank8

  Kayıt:
  13 Ekim 2007
  Mesajlar:
  1.802
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Koordinatör
  Şehir:
  İnönü
  Senin yerinde olsam sallama hikayeler yazardım komik bir topic olurdu :D
   
 10. Kajmeran35

  Kajmeran35 rank8

  Kayıt:
  8 Aralık 2008
  Mesajlar:
  360
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  güvenlik sistemleri
  güzel paylaşım :thumbsup: :popcorn: