bence awrupa wizardları cin intcilerine göre daha kuwwetli wuruor :mrgreen:

charx19 demiş ki:
bence awrupa wizardları cin intcilerine göre daha kuwwetli wuruor :mrgreen:
ama daha çabukta ölüyor..chines intciler avurupalıları teketekte yatırır ama avrupalını arkasın bir buff cı oldumu işler değişir..

BEYLER KENDİNİZE YAZIN BU CHİNESE SEWGİSİNİ HABERİNİZ TOKSA KONUSMAYIN (SÖZ MECLİSTEN DISARI) Bİ KERE EUROPEA CHAR IN WARSA NE OLURSA OLSUN YETERKİ YAN SKİLL İN CLERİC SE ADAMLAR BİR BUFF BASIO KENDİNE 3 YADA 2 SN BİR 3.5K CAN DOLDURUODU PVP DE İZLEDİM ADAMA TAMM (SÜRE TUTTUM) 2:57SN DALDILAR WARİOR DU HEEE ŞİMDİ DİOSUNUZ YATMIŞ İŞTE ODA İİDE BU ADAMA DALAN CHİNESE CHAR LARIN SAYISI EN SON BAKTIĞIMDA 5 Dİ 2 KİŞİDEN BASLADI GLAVİE Dİ CLERİC İN SAĞLAM BUFF LARINI Bİ BASIODU WARRİOR ADAMA (Kİ WARRİOR 74LWL --CHİNESE DALANLARDA 70-72LWL) 2K BİLEMEDİN 3K ZORLLAAAA WURUOLARDI BİDE Bİ DUSUNUN DİORUM Kİ 3 SN DE 3.5K HP DİORUM ADAM DİORUM DAHA 74 DİORUM BU ADAM Bİ 80 LWL OLSUN O ZMN BU CHİNESE İS THE BEST İ GÖRCEZ SİZ SİMDİLİK 1SN BİR POTLARINIZLA ÖVÜNÜN BAKALIM :lolmuch: :lolmuch: SON ÖVÜNEN İİ ÖVÜNÜR (BU SÖZ ALINTIDIR) :lolmuch:

SleepWalkeR

Tanınıyorum
bende çinli karakterlerden vazgeçemem diyodum ama avrupalı karakterlerin atakları çok kuvvetli. pot kullanma sınırı olmasaydı avrupalı herhangi bir çarı devirmek çok güç olurdu. gerçi iyi oynamasını bilen avrupalı çarlar zaten yatmıyor. benim şu an yüksek lwlli avrupalı çarım yok ama 25 lwl cbow+ bard çarım var. kendi lwlimdeki her çinliyi neredeyse tek vuruşta alıyorum. str olursa belki biraz daha zor ama yinede üstün gelenler avrupalılar. hele avrupalı çarlar arasında en güçsüz gibi gözüken clericler. 80 lwldeki pure offering skili silkroad oyunundaki en fazla damage veren skill... adam canını fullediği zaman bir kere o skili kullanınca etrafndaki 5 kişiyi birden kesin öldürüyo. atağı magical olarak tam olmasada 1130-1350 %965 gibi birşeydi. bu nuke vuruşuna dayanacak kimse yok bence.

europa 15 saniyede 1 pot ama o potlar arasinda vigor yok yani hp cok azaldini gordunuzde vigor kulanmalisiniz sonra 1da vigor (yani mor potlar 15saniye beklemelisiniz) Confused Confused Confused Confused Confused

SleepWalkeR

Tanınıyorum
horoz2 demiş ki:
europa 15 saniyede 1 pot ama o potlar arasinda vigor yok yani hp cok azaldini gordunuzde vigor kulanmalisiniz sonra 1da vigor (yani mor potlar 15saniye beklemelisiniz) Confused Confused Confused Confused Confused
vigoru bol buldun galiba ^^ ben kasarken fazla birşey toplamam eu çarlarda ama vigor gördümü bırakmam:D

realjam demiş ki:
bende çinli karakterlerden vazgeçemem diyodum ama avrupalı karakterlerin atakları çok kuvvetli. pot kullanma sınırı olmasaydı avrupalı herhangi bir çarı devirmek çok güç olurdu. gerçi iyi oynamasını bilen avrupalı çarlar zaten yatmıyor. benim şu an yüksek lwlli avrupalı çarım yok ama 25 lwl cbow+ bard çarım var. kendi lwlimdeki her çinliyi neredeyse tek vuruşta alıyorum. str olursa belki biraz daha zor ama yinede üstün gelenler avrupalılar. hele avrupalı çarlar arasında en güçsüz gibi gözüken clericler. 80 lwldeki pure offering skili silkroad oyunundaki en fazla damage veren skill... adam canını fullediği zaman bir kere o skili kullanınca etrafndaki 5 kişiyi birden kesin öldürüyo. atağı magical olarak tam olmasada 1130-1350 %965 gibi birşeydi. bu nuke vuruşuna dayanacak kimse yok bence.

Malesef oyundaki en güçlü skill STEALTH özelliğinde dagger karakterin PRICK skilli ile CRT vuşudur. Normal DAGGER larda crt max 25 tir. bana max 23 crt düştü %90da. yani 4wuruşundan biri crt olan bir vuruş gücüne sahip olabiliceğini unutmayın.. Dagger desparete skili ile + PHY atak ve o sahip olduğunuz atağın 1.75 katına ulaştığını wuruşlarınızda unutmayın. 68+5 daggerla farmı eksik 76 galvie chara 22k crt wurabildim. 80 lvl max skiller +5 dagger ile wurmuş olsaydım 30+k olucaktı. PURE OFFERING skili ile bu dmga ulaşılamıyor. max 25k dır. +7 silahla 30a dayanır. MANGYANG larda MAX dmg wuruşu denemeleri bu yüzden dagger ile yapılmaktadır.

15 Sn pot konusunda da EU karakterler party ile oynanaması için dizayn edilmiş ve hepsinin bir yönü eksik bırakılmıştır. partynizde bir warrior/wizard bir bard bir cleric olursa mana we hp sorununz kalmaz. ama biraz uzun sürer kasmak. Bard ile MP , Cleric ile HP sorunu ortadan kalkar. ve bir çözüm olarak GRAIN leri npc ye satmamanızı bol bol onları kullanmanızı tavsiye ederim. COOLDOWNU 4 sn dir.

Gameworld

Bilgiliyim
yani zaten poda saniye koymasalar heralde oyunun en güçlü çarları europeler olur ve oyuna wizardlar hakim olur :D:D

bakın 15 sn pot basma var ama bu china ve avrupa arasındaki güçleri dengelemede kullanılıyor china az vurur az damage yer avrupa çok vurur çok yer bu warriorda bile böyledir eğer 1 saniye olaydı oyunda çin kalmazdı

bazen vigor bile yetmiyo str blade' den sonra xbow kullanan biri olarak yaşasın chin charlar :)

whitedewil demiş ki:
BEYLER KENDİNİZE YAZIN BU CHİNESE SEWGİSİNİ HABERİNİZ TOKSA KONUSMAYIN (SÖZ MECLİSTEN DISARI) Bİ KERE EUROPEA CHAR IN WARSA NE OLURSA OLSUN YETERKİ YAN SKİLL İN CLERİC SE ADAMLAR BİR BUFF BASIO KENDİNE 3 YADA 2 SN BİR 3.5K CAN DOLDURUODU PVP DE İZLEDİM ADAMA TAMM (SÜRE TUTTUM) 2:57SN DALDILAR WARİOR DU HEEE ŞİMDİ DİOSUNUZ YATMIŞ İŞTE ODA İİDE BU ADAMA DALAN CHİNESE CHAR LARIN SAYISI EN SON BAKTIĞIMDA 5 Dİ 2 KİŞİDEN BASLADI GLAVİE Dİ CLERİC İN SAĞLAM BUFF LARINI Bİ BASIODU WARRİOR ADAMA (Kİ WARRİOR 74LWL --CHİNESE DALANLARDA 70-72LWL) 2K BİLEMEDİN 3K ZORLLAAAA WURUOLARDI BİDE Bİ DUSUNUN DİORUM Kİ 3 SN DE 3.5K HP DİORUM ADAM DİORUM DAHA 74 DİORUM BU ADAM Bİ 80 LWL OLSUN O ZMN BU CHİNESE İS THE BEST İ GÖRCEZ SİZ SİMDİLİK 1SN BİR POTLARINIZLA ÖVÜNÜN BAKALIM :twisted: :twisted: SON ÖVÜNEN İİ ÖVÜNÜR (BU SÖZ ALINTIDIR) :lol:
arkadasım 3.5k yalan söylüyorsun heal orbit in 1. lvli zaten 1.5k hp basıyo ne diyosun sen.Kaldı ki 4 lvli 3.5k basmıyo ki 2699 basıyor galiba uyuma uyuma !

Yukarı Alt